Plan izletov 2019

- Tičarca – Zelnarca
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
- Kašna planina

Varno in doživeto doživljanje planinskega sveta za vse je vodilo projekta Slovenija planinari.
Nadaljuj z branjem

Vabljeni na zanimiv tekaško-pohodni dogodek v organizaciji PD Nazarje.
V soboto, 25. maja 2019 bo tradicionalni, 9. vzpon na Farbanco.
Začetek dogodka ob 9:30, štart ob 10:00 in 10:01 uri.

Nadaljuj z branjem

8. junija 2019 se bomo vozili po Prekmurju. Z avtobusom se odpeljemo do Moravskih toplic, naprej pa s kolesi.
Nadaljuj z branjem

11. maja 2019 smo opravili 20. tradicionalni pohod na naš Goli vrh. Izbrali smo lep sončen dan, se dobili na Slopeh in nadaljevali po markirani poti.
Nadaljuj z branjem

Vabimo na naravovarstveni planinski izlet za vse generacije v Pokljuško sotesko.
Izlet bo v soboto, 1. junija. Odhod ob 7. uri.

Nadaljuj z branjem

Kar 28 pohodnikov se nas je, v zgodnji jutranji uri, odpravilo na pohod v sosednjo Hrvaško, v zaledje Rijeke.

Torek, 30. 4. 2019, Družabno srečanje na Farbanci
Sreda, 1. 5. 2019, Tradicionalni prvomajski pohod na Čreto
Nadaljuj z branjem

Odsek za varstvo gorske narave vabi, da se nam v nedeljo, 28. aprila pridružite na naravovarstvenem pohodu na Hom (607 m) in Kamnik (861 m) v Posavskem hribovju.

Nadaljuj z branjem

Taborniki Roda Sotočje Nazarje vabijo na tradicionalno prvomajsko kresovanje na Lazah, ki bo v torek, 30. aprila z začetkom ob 20. uri.

V soboto, 11. 5. 2019, vabimo vse planince in prijatelje dobre volje, da se udeležite 20. pohoda na Goli vrh. Dobimo se ob 8. uri na Slopeh.
Nadaljuj z branjem

Vsi, ki ste zamudili potopisno predavanje naše članice Tatiane Golobo Sardiniji, izvedeno v okviru planinskih večerov, in bi ga želeli videti, imate sedaj novo priložnost.
Nadaljuj z branjem

V soboto,  6. aprila 2019 je bila v Kokarjah prva tekma planinskega orietacijskega tekmovanja (POT) v ligi Smrekovec v sezoni 2018/2019.

Nadaljuj z branjem

Kdaj: ponedeljek, 22. aprila 2019, ob 5.00 (gasilski dom Nazarje)
Nadaljuj z branjem

V petek, 15. marca smo izvedli 20., jubilejni občni zbor našega društva.
Potekal je v delovnem in tovariškem vzdušju.
Nadaljuj z branjem

Visokogorski vršaci Julijskih Alp so še vedno odeti v snežno odejo in ne dopuščajo, da bi se pobočja Kanalskega Kolovrata pričela prebujati v pomlad.
Nadaljuj z branjem

Uredba o varstvu osebnih podatkov (GDPR) je prinesla nekaj novosti (zaostritev) glede spletnega obveščanja, tudi za našo spletni strani.
Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 17. marca, smo na Farbanci pripravili zaključek 14. akcije KOLESAR – POHODNIK 2018.