Plan izletov 2020

November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

V soboto, 10.oktobra 2020, ob 7.30 pred prostori PD Nazarje
ZAHTEVNOST: Nezahtevna pot, primerna za vse generacije
Nadaljuj z branjem

Bil je 5. september, čudovit sončen dan.
S planine Blato se nas je 29 planincev vseh starosti podalo do planine Jezero, kjer so se odprli božanski pogledi belih vrhov na ozadju modrine neba.

Ta kulisa nas je spremljala ves dan po najlepši poti čez Dedno polje, Ovčarijo, čez Prode, vse… Nadaljuj z branjem

V Farbanci se je nabralo veliko izgubljenih oziroma pozabljenih predmetov, ki čakajo na lastnike.

Nadaljuj z branjem

Jutri se bo začelo novo šolsko leto – novi izzivi in priložnosti za šolarje – mlade in “stare”. Nove izzive in priložnosti ponujamo tudi v planinskem krožku PD Nazarje.

Nadaljuj z branjem

Za nami je 12. kolo prijateljstva, za katerega smo izbrali lep sončen dan, soboto, 29. avgusta.
Nadaljuj z branjem

PD Nazarje vabi na 12. Kolo prijateljstva v soboto, 29. 8. 2020 ob 8. uri.
Nadaljuj z branjem

V počastitev ob 20-letnici obstoja PD Nazarje se organizira 5. 9. in 6. 9. 2020 vzpon na našega očaka. Triglav je mogočna gora, ki leži v osrčju Triglavskega narodnega parka in je simbol slovenstva.
Nadaljuj z branjem

Za nami je prijetna in sproščena, a kanček zahtevna tura na Špik (2.472 m). Kljub poletni, že navsezgodnji sopari, se nas je 1. avgusta zgodaj zjutraj pred prostori PD Nazarje zbralo petnajst pohodnikov.
Nadaljuj z branjem

Mladinski odsek Stonoga vabi vse mlade občine Nazarje na planinski izlet na Korošico in Lučkega Dedca. V soboto, 22. avgusta 2020, odhod ob 6. uri.

Nadaljuj z branjem

Na lepo sončno soboto smo izvedli avgustovski izlet na Visoki Kanin, najvišji vrh kaninskega pogorja. Izleta se je udeležilo lepo število članov društva.

Nadaljuj z branjem

Rok za prijave na planinsko-izletniško potepanje po otoku Braču se izteka. Prijave sprejemamo samo še do sobote, 8. avgusta 2020, do 20.20 na e-pošto PD Nazarje: pd.nazarje@gmail.com. Podrobnosti o taboru so tukaj.

Na zahtevnejšo turo na Visoki Kanin bomo krenili v soboto, 8. avgusta 2020.
Nadaljuj z branjem

Vabimo Vas na planinski izlet na Špik (2.472 m). Izlet bo v soboto, 1. avgusta 2020. Odhod avtobusa bo ob 4. uri zjutraj izpred društvenih prostorov v Nazarjah.
Nadaljuj z branjem

Vse člane društva vabimo k udeležbi na letošnji fotografski natečaj:
GORE SO LEPE. V nadaljevanju objavljamo podrobnosti.
Nadaljuj z branjem

Na Jerebico se nas je podalo 15 pohodnikov z Italijanske strani, po poti št. 653.
Nadaljuj z branjem

Bi se radi v vročih dneh ohladili in kaj dobrega za društvo naredili?
Dežurstvo na Farbanci je prava odločitev za vas in vse nas! :-)

Nadaljuj z branjem

Brač – prekrasne peščene plaže, senca stoletnih borov, kristalno čisto morje v kombinaciji z bogato kulturno dediščino in edinstveno gastronomijo so garancija za nepozaben oddih.