Letos po kolesarski avtocesti od Mojstrane pa vse do Belopeških jezer.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 23. junija 2018 PD Nazarje organizira izlet na Veliki Draški vrh (2243 m) in Viševnik (2050 m). Zbor je pred planinsko sobo ob 5.00. To je delno zahtevna tura in nezahtevno brezpotje.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 2. junija 2018 smo se odpravili na Tolminsko, kjer smo si ogledali Kolovrat – muzej na prostem (Pot miru) in Tolminska korita.

Nadaljuj z branjem

Dežurstvo 9. in 10. junija 2018 na Frabanci je zagotovljeno!
Dežurala bosta Vida in Jure!

Nadaljuj z branjem

Dežurstvo 9. in 10. junija 2018 na Frabanci ni zagotovljeno!
Zato nujno potrebujemo dežurnega!
V nasprotnem primeru bo Farbanca ZAPRTA!

V mesecu juniju praznuje krajevna skupnost Nazarje svoj krajevni praznik in v okviru le-tega bomo planinci skupaj z KO ZB NOB Nazarje v soboto, 16. junija 2018 pripravili 5. spominski pohod k spomenikom na Čreti.
Nadaljuj z branjem

Verjetno ste že slišali za novo Uredbo o varstvu osebnih podatkov (GDPR). Ker nam je mar, da ostanemo tudi v prihodnje v stiku z vami, vas prosimo, da se ponovno prijavite na prejemanje naših obvestil.
Nadaljuj z branjem

Na občnem zboru društva smo objavili temo letošnjega fotografskega natečaja, ki je GORE IN LJUDJE. V nadaljevanju objavljamo podrobnosti natečaja. Vabimo k udeležbi!

Nadaljuj z branjem

V soboto, 19. 5. 2018, smo planinci planinskega društva Nazarje izvedli 19. tradicionalni pohod na Goli vrh (1426 m), ki je najvišja točka naše občine.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 2. junija 2018 se bomo odpravili na izlet za vse generacije. Obiskali bomo Tolminsko in si ogledali Kolovrat – muzej na prostem (Pot miru) in Tolminska korita. Pot nas bo vodila tudi skozi Italijo.

Nadaljuj z branjem

Letošnja destinacija spomladanskega planinskega izleta v tujino je bil sredozemski otok Sardinija, ki se poleg razgibanega terena ponaša s pestrim rastlinskim svetom, bogato preteklostjo in čudovitimi plažami.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 19. 5. 2018, bomo izvedli že 19. pohod na Goli vrh na Menini, najvišjo točko naše občine. Ob 7.00 uri se dobimo, oziroma začnemo na Lipi (701 m).
Nadaljuj z branjem

V soboto, 21. aprila 2018 smo se v prečudovitem vremenu podali na Mirno goro.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 12. maja 2018, bo potekal 8. VZPON NA FARBANCO s skupinskim startom ob 10. uri v Potoku na Mali ravni, pri brunarici.

Nadaljuj z branjem

Vabimo na planinski izlet na Mirno goro.
V soboto, 21. aprila 2018. Vodi Bojan.

Nadaljuj z branjem

Na Velikonočni ponedeljek, 2. aprila, smo se odpravili na izlet po SPP, ki poteka po Škofjeloško-Idrijskem hribovju. Naš cilj je bil prehoditi pot od Sivke do Ermanovca.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 9. marca 2018 smo v Domu kulture Nazarje izvedli 19. občni zbor društva.