Plan izletov 2017

- Slavnik
- Janževski vrh (Pohorje)
- Potoška gora
- Elba - Italija
- Izlet za vse generacije
- Jezerski Stog
- Visoka Ponca
- Krn (2 dni)
- Srbija
- Grintavec
- Virnikov Grintavec
- Dobrovlje

Minilo je osem let, od kar smo se poslovili od našega prijatelja Robija.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 7. 10. 2017 smo se člani PD Nazarje ponovno odpravili na izlet v neznano. Tokrat nas je pot zanesla na Dolenjsko.
Nadaljuj z branjem

Prav na pragu Ljubljane se razteza slikovito gričevje Polhograjskih Dolomitov.

Nadaljuj z branjem

Zaradi obilice snega na Prisojniku, bomo sobotni izlet dne 23.9. 2017 nadomestili s turo v Polhograjskih Dolomitih.
Nadaljuj z branjem

Prvo oktobersko soboto vas vabimo na izlet v neznano. Luštno bo!
Nadaljuj z branjem

Mladi planinci, člani Mladinskega odseka Stonoga in planinskega krožka predmetne stopnje OŠ Nazarje  so se v torek, 22. avgusta povzpeli na Grintovec (2558 m).

Nadaljuj z branjem

V soboto, 26. avgusta 2017 je PD Nazarje organiziralo 10. tradicionalno kolesarjenje, KOLO PRIJATELJSTVA.

Nadaljuj z branjem

V soboto in nedeljo 19. in 20. avgusta se nas je šestnajst planincev podalo na dvodnevno turo po Krnskem pogorju.

Nadaljuj z branjem

Srbija je dežela zanimivih ljudi, skrivnostnih običajev in številnih neznanih predelov. Kraji, ki jih še ne najdete na turističnih kartah, vasice kjer se je čas ustavil, neokrnjena narava… vse to smo mi v devetih dneh na lep način doživeli.
Nadaljuj z branjem

Sobota, 26. avgust 2017, ob 8.00 pred trgovino Tuš v Nazarjah.
Nadaljuj z branjem

Vabimo na dvodnevni planinski izlet na Krn, ki bo v soboto in nedeljo, 19. in 20. avgusta 2017.

Nadaljuj z branjem

Tudi letos se je mladinski odsek planinskega društva Nazarje pridružil planinskemu društvu Šentjošt na taboru, ki je potekal od 17. 7. do 22. 7. 2017 na Dovjem pri Mojstrani.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 15. julija  2017 se je pohoda na Grintovec udeležilo devet najbolj vztrajnih članic in članov našega društva.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 15. julija 2017.
Odhod ob 4.15 uri pred trgovino Tuš v Nazarjah.

Nadaljuj z branjem

Jezerski (Veliki) Stog je razgledna gora, ki se nahaja med Fužinskimi planinami in Velim poljem. Nanj smo se povzpeli v soboto, 17. junija 2017.

Nadaljuj z branjem

PD Gornji Grad tudi letos vabi k aktivnemu sodelovanju in udeležbi na 6. Noči Menine in 8. Dnevu Menine, ki bo v soboto, 24. junija in nedeljo, 25. junija 2017.

Nadaljuj z branjem

Vabimo na Jezerski Stog (2.040 m).
V soboto, 17. junija 2017 ob 5.00.