V soboto, 13.10.2018, smo se člani PD Nazarje ponovno odpravili na izlet v neznano. Tokrat nas je pot zanesla na avstrijsko štajersko.
Nadaljuj z branjem

Že devetič se bomo zbrali na Farbanci. Tokrat v nedeljo, 21. oktobra ob 9. uri.

Nadaljuj z branjem

Oktober je tu, sezona s TA Balkaniko se bliža h koncu in tudi letos jo bodo zaključili s tradicionalim jesenskim srečanjem. Vabijo nas 20. in 21.10.2018.
Nadaljuj z branjem

Vsakoletni dvodnevni izlet Planinskega društva Nazarje se je letošnje leto odvijal v domačih Kamniško-Savinjskih Alpah, in sicer v tako imenovani 4. skupini, ki zajema Raduho, Smrekovško pogorje in Mozirsko planino.
Nadaljuj z branjem

Na izlet v neznano se odpravimo v soboto, 13. oktobra 2018 ob 7.30 izpred društvenih prostorov. Kje ste bili, boste izvedeli, ko se vrnemo. :)
Nadaljuj z branjem

Naravovarstveno akcijo DAN ODPRTIH VRAT FARBANCE, s katero smo se pridružili svetovnemu naravovarstvenemu dnevu WORLD CLEAN UP DAY smo izpeljali po načrtu in še boljše.

Akcija, se bo odvijala, 22. in 23. septembra 2018, po 10 planinskih kočah
Nadaljuj z branjem

Na dvodnevno pot se bomo podali iz Belih Vod – pri Luku, povzpeli na najvišje vrhove Smrekovškega pogorja Smrekovec,  Komen in Krnes.
Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 9. septembra 2018, popoldne bomo članstvu in javnosti predstavili ukrepe ekološke in funkcionalne sanacije Doma planincev na Farbanci.

Nadaljuj z branjem

V sredo, 15. avgusta 2018, se je planinskega izleta na Mangart udeležilo 16 najbolj vztrajnih članic in članov našega društva.

Nadaljuj z branjem

Vabimo vas na tradicionalno 11. kolesarjenje Kolo prijateljstva, ki bo v soboto, 25. avgusta 2018, s pričetkom ob 8. uri pred trgovino Spar v Nazarjah. Obvezna prijava do četrtka, 23. avgusta 2018, do 12. ure na gsm 031 422 537 – Marjan Gračner Oki.
Nadaljuj z branjem

Vabimo na Mangart, četrto najvišjo goro v Sloveniji.
Izlet bo v sredo, 15. avgusta. Tura je zelo zahtevna.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 28. 7. 2018, smo se člani PD Nazarje podali na Tursko goro (2.251 m).

Nadaljuj z branjem

Planinsko društvo Nazarje, zanj Bojan Golob – gospodar, razpisuje proste termine za dežursvo ob vikendih in praznikih na Domu planincev na Farbanci od avgusta leta 2018 in naprej.

Nadaljuj z branjem

PD Nazarje vabi na planinski izlet na Tursko Goro (2251 m).
Zbor bo pred planinsko sobo v soboto, 28. 7. 2018 ob 05:00 uri, v Nazarjah.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 30.6., nas je 21 kolesarjev v Mojstrani pričakalo lepo sveže jutro, za naš načrt. Lepo, v vrsti, smo kolesarili po kolesarski poti skozi Kranjsko goro, proti Ratečam.
Nadaljuj z branjem

V soboto zjutraj se nas je zbralo osemnajst lepega vremena željnih pohodnikov. Iz hladnega savinjskega jutra smo se zapeljali na sončno Pokljuko. Tukaj smo pričeli našo pot, ki je nas vodila nad planino Konjščica na planino Jezerca.