Plan izletov 2017

- Slavnik
- Janževski vrh (Pohorje)
- Potoška gora
- Elba - Italija
- Izlet za vse generacije
- Jezerski Stog
- Visoka Ponca
- Krn (2 dni)
- Srbija
- Grintavec
- Virnikov Grintavec
- Dobrovlje

admin

V soboto, 7. 10. 2017 smo se člani PD Nazarje ponovno odpravili na izlet v neznano. Tokrat nas je pot zanesla na Dolenjsko.
Nadaljuj z branjem

Prav na pragu Ljubljane se razteza slikovito gričevje Polhograjskih Dolomitov.

Nadaljuj z branjem

Zaradi obilice snega na Prisojniku, bomo sobotni izlet dne 23.9. 2017 nadomestili s turo v Polhograjskih Dolomitih.
Nadaljuj z branjem

Prvo oktobersko soboto vas vabimo na izlet v neznano. Luštno bo!
Nadaljuj z branjem

Srbija je dežela zanimivih ljudi, skrivnostnih običajev in številnih neznanih predelov. Kraji, ki jih še ne najdete na turističnih kartah, vasice kjer se je čas ustavil, neokrnjena narava… vse to smo mi v devetih dneh na lep način doživeli.
Nadaljuj z branjem

Sobota, 26. avgust 2017, ob 8.00 pred trgovino Tuš v Nazarjah.
Nadaljuj z branjem

Tudi letos se je mladinski odsek planinskega društva Nazarje pridružil planinskemu društvu Šentjošt na taboru, ki je potekal od 17. 7. do 22. 7. 2017 na Dovjem pri Mojstrani.
Nadaljuj z branjem

V mesecu juniju praznuje krajevna skupnost Nazarje svoj krajevni praznik in v okviru le-tega bomo planinci skupaj z KO ZB NOB Nazarje v soboto, 17. Junija, pripravili pohod.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 13. maja 2017, se je družba 20 planincev odpravila na drugi del Parenzane.
Nadaljuj z branjem

V torek smo se planinci skupaj z Društvom upokojencev Nazarje odpravili v Karavanke in si ogledali prekrasna rastišča narcis.
Nadaljuj z branjem

KS Kokarje vabi na prvomajske prireditve:
Nadaljuj z branjem

V soboto, 22. 4. 2017, smo se planinci PD Nazarje odpravili na prečudovit pohod na Potoško goro in Javorov vrh.
Nadaljuj z branjem

Planince, ki radi kolesarijo obveščamo, da bomo drugi del Parenzane izvedli v soboto, 13. maja 2017.

Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 19. marca, smo obiskali Koroško. V Vuhredu, kjer smo štartali, so nas pričakali planinci PD Radlje ob Dravi, s katerimi smo prehodili njihovo pot Vuhred-Janževski vrh-Lehen.
Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 19. marca, se bomo zbrali ob 6.30 uri pred planinsko sobo. Odpeljali se bomo v Vuhred, kjer nas bodo pričakali planinski prijatelji PD Radlje ob Dravi, s katerimi bomo skupaj prehodili njihovo pot VUHRED-JANŽEVSKI VRH-LEHEN.
Nadaljuj z branjem

Kljub slabemu vremenu v petek nas je sobota obdarila z lepim sončnim vremenom, ki smo ga nazarski planinci izkoristili za izlet na Slavnik.
Nadaljuj z branjem

Vabimo vas na Slavnik. Izlet bo 25. februarja 2017, zbor pred planinsko sobo ob 6.30 zjutraj. Odpeljali se bomo do Podgorja, ki bo izhodišče za našo turo.