admin

Na izlet v neznano se odpravimo v soboto, 13. oktobra 2018 ob 7.30 izpred društvenih prostorov. Kje ste bili, boste izvedeli, ko se vrnemo. :)

Akcija, se bo odvijala, 22. in 23. septembra 2018, po 10 planinskih kočah
Nadaljuj z branjem

Na dvodnevno pot se bomo podali iz Belih Vod – pri Luku, povzpeli na najvišje vrhove Smrekovškega pogorja Smrekovec,  Komen in Krnes.
Nadaljuj z branjem

Vabimo vas na tradicionalno 11. kolesarjenje Kolo prijateljstva, ki bo v soboto, 25. avgusta 2018, s pričetkom ob 8. uri pred trgovino Spar v Nazarjah. Obvezna prijava do četrtka, 23. avgusta 2018, do 12. ure na gsm 031 422 537 – Marjan Gračner Oki.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 30.6., nas je 21 kolesarjev v Mojstrani pričakalo lepo sveže jutro, za naš načrt. Lepo, v vrsti, smo kolesarili po kolesarski poti skozi Kranjsko goro, proti Ratečam.
Nadaljuj z branjem

V soboto zjutraj se nas je zbralo osemnajst lepega vremena željnih pohodnikov. Iz hladnega savinjskega jutra smo se zapeljali na sončno Pokljuko. Tukaj smo pričeli našo pot, ki je nas vodila nad planino Konjščica na planino Jezerca.
Nadaljuj z branjem

Letos po kolesarski avtocesti od Mojstrane pa vse do Belopeških jezer.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 23. junija 2018 PD Nazarje organizira izlet na Veliki Draški vrh (2243 m) in Viševnik (2050 m). Zbor je pred planinsko sobo ob 5.00. To je delno zahtevna tura in nezahtevno brezpotje.
Nadaljuj z branjem

V mesecu juniju praznuje krajevna skupnost Nazarje svoj krajevni praznik in v okviru le-tega bomo planinci skupaj z KO ZB NOB Nazarje v soboto, 16. junija 2018 pripravili 5. spominski pohod k spomenikom na Čreti.
Nadaljuj z branjem

Verjetno ste že slišali za novo Uredbo o varstvu osebnih podatkov (GDPR). Ker nam je mar, da ostanemo tudi v prihodnje v stiku z vami, vas prosimo, da se ponovno prijavite na prejemanje naših obvestil.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 19. 5. 2018, smo planinci planinskega društva Nazarje izvedli 19. tradicionalni pohod na Goli vrh (1426 m), ki je najvišja točka naše občine.
Nadaljuj z branjem

Letošnja destinacija spomladanskega planinskega izleta v tujino je bil sredozemski otok Sardinija, ki se poleg razgibanega terena ponaša s pestrim rastlinskim svetom, bogato preteklostjo in čudovitimi plažami.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 19. 5. 2018, bomo izvedli že 19. pohod na Goli vrh na Menini, najvišjo točko naše občine. Ob 7.00 uri se dobimo, oziroma začnemo na Lipi (701 m).
Nadaljuj z branjem

V soboto, 12. maja 2018, bo potekal 8. VZPON NA FARBANCO s skupinskim startom ob 10. uri v Potoku na Mali ravni, pri brunarici.

Nadaljuj z branjem

Na Velikonočni ponedeljek, 2. aprila, smo se odpravili na izlet po SPP, ki poteka po Škofjeloško-Idrijskem hribovju. Naš cilj je bil prehoditi pot od Sivke do Ermanovca.
Nadaljuj z branjem

Na velikonočni ponedeljek, 2. aprila, lepo vabljeni na izlet na Bevkov vrh. Zbor bo pred planinsko sobo ob 6.30, od koder se bomo peljali do manjše vasi Ledine blizu Žiri in tam pričeli naš izlet.
Nadaljuj z branjem

Vabimo na letošnji zadnji planinski večer.