Vabimo na letošnji zadnji planinski večer.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 17. februarja, se bomo ob 6. uri zbrali pred planinsko sobo in se odpeljali mimo Maribora do kraja Bresternica.
Nadaljuj z branjem

Tudi letos smo se planinci podali na smučanje na avstrijsko Koroško, v znani smučarski center Bad Kleinkirchheim.
Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 11. 2. 2018 bo GRS Postaja Celje izvedla tečaj varstva pred snežnimi plazovi. Tečaj je namenjen gornikom, planincem, turnim smučarjem, alpinistom, obiskovalcem gora v zimskem obdobju.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 13.1.2018, smo se zbrali v Mostnem grabnu in se podali na 13. tradicionalni pohod na Tolsti vrh.
Nadaljuj z branjem

Tudi letos se bomo planinci na smučanje podali na avstrijsko koroško, na smučišče Bad Kleinkirchheim. Zbor bo v soboto, 27. januarja 2018, pred planinsko sobo. Odhod avtobusa je ob 5.15.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 13. januarja 2018, ob 8.00 se dobimo na parkirišču »pod Motorčkom«, kjer krenemo po markirani poti mimo Farbance do Križa (razgledišče Vransko), nato mimo Ručgarja po poti E6 do Tolstega vrha.
Nadaljuj z branjem

Vabimo na planinski izlet na Bezovec, ki bo v soboto, 16. decembra 2017.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 7. 10. 2017 smo se člani PD Nazarje ponovno odpravili na izlet v neznano. Tokrat nas je pot zanesla na Dolenjsko.
Nadaljuj z branjem

Prav na pragu Ljubljane se razteza slikovito gričevje Polhograjskih Dolomitov.

Nadaljuj z branjem

Zaradi obilice snega na Prisojniku, bomo sobotni izlet dne 23.9. 2017 nadomestili s turo v Polhograjskih Dolomitih.
Nadaljuj z branjem

Prvo oktobersko soboto vas vabimo na izlet v neznano. Luštno bo!
Nadaljuj z branjem

Srbija je dežela zanimivih ljudi, skrivnostnih običajev in številnih neznanih predelov. Kraji, ki jih še ne najdete na turističnih kartah, vasice kjer se je čas ustavil, neokrnjena narava… vse to smo mi v devetih dneh na lep način doživeli.
Nadaljuj z branjem

Sobota, 26. avgust 2017, ob 8.00 pred trgovino Tuš v Nazarjah.
Nadaljuj z branjem

Tudi letos se je mladinski odsek planinskega društva Nazarje pridružil planinskemu društvu Šentjošt na taboru, ki je potekal od 17. 7. do 22. 7. 2017 na Dovjem pri Mojstrani.
Nadaljuj z branjem

V mesecu juniju praznuje krajevna skupnost Nazarje svoj krajevni praznik in v okviru le-tega bomo planinci skupaj z KO ZB NOB Nazarje v soboto, 17. Junija, pripravili pohod.