Plan izletov 2019

- Tičarca – Zelnarca
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
- Kašna planina

Krenemo v nedeljo, 15. septembra, ob 5 uri.
Nadaljuj z branjem

Za nami je zelo prijetna in lepa dvodnevna tura na Razor in Bovški Gamsovec.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 24. 8. 2019, je PD Nazarje organiziralo že 11. Kolo prijateljstva.
Nadaljuj z branjem

Vabimo vas, da se nam v soboto, 24. avgusta 2019, pridružite na kolesarjenju od Nazarij do Farbance.
Nadaljuj z branjem

Planinsko društvo Nazarje organizira 17. in 18. avgusta 2019 dvodnevno turo na Razor in Bavški Gamsovec.
Nadaljuj z branjem

Planinsko društvo Nazarje je pod okriljem TA Balkanika tokrat odkrivalo lepote Bosne in Hercegovine, eno izmed zadnjih Balkanskih držav, ki nam je manjkala v naši zbirki popotovanj po tem delu Evrope.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 8. junija 2019, na lep sončen dan, smo s kolesi prevozili del Prekmurja.
Nadaljuj z branjem

Krajevna organizacija združenja borcev za vrednote NOB Nazarje vabi na 6. spominski pohod k spomenikom na Čreti v soboto, 15. junija 2019.
Nadaljuj z branjem

Varno in doživeto doživljanje planinskega sveta za vse je vodilo projekta Slovenija planinari.
Nadaljuj z branjem

8. junija 2019 se bomo vozili po Prekmurju. Z avtobusom se odpeljemo do Moravskih toplic, naprej pa s kolesi.
Nadaljuj z branjem

11. maja 2019 smo opravili 20. tradicionalni pohod na naš Goli vrh. Izbrali smo lep sončen dan, se dobili na Slopeh in nadaljevali po markirani poti.
Nadaljuj z branjem

Kar 28 pohodnikov se nas je, v zgodnji jutranji uri, odpravilo na pohod v sosednjo Hrvaško, v zaledje Rijeke.

Torek, 30. 4. 2019, Družabno srečanje na Farbanci
Sreda, 1. 5. 2019, Tradicionalni prvomajski pohod na Čreto
Nadaljuj z branjem

V soboto, 11. 5. 2019, vabimo vse planince in prijatelje dobre volje, da se udeležite 20. pohoda na Goli vrh. Dobimo se ob 8. uri na Slopeh.
Nadaljuj z branjem

Vsi, ki ste zamudili potopisno predavanje naše članice Tatiane Golobo Sardiniji, izvedeno v okviru planinskih večerov, in bi ga želeli videti, imate sedaj novo priložnost.
Nadaljuj z branjem

Kdaj: ponedeljek, 22. aprila 2019, ob 5.00 (gasilski dom Nazarje)
Nadaljuj z branjem

Visokogorski vršaci Julijskih Alp so še vedno odeti v snežno odejo in ne dopuščajo, da bi se pobočja Kanalskega Kolovrata pričela prebujati v pomlad.