Farbanca – dežurstva

Publikacije društva

admin

Nazadnje nam je le uspelo obiskati ta prelep Dalmatinski otok. Kljub maloštevilni udeležbi naših članov je bil preostanek udeležencev iz vseh koncev Slovenije, kar je še dodatno popestrilo 6-dnevno bivanje na Braču.
Nadaljuj z branjem

Dobimo se v soboto, 16. oktobra 2021, ob 7.30 uri pred prostori PD Nazarje.
Nadaljuj z branjem

Dvo dnevno turo smo v lepem vremenu pričeli v dolini Kot. Do Debelega kamna smo se povzpeli po gruščnati poti obdani z rušjem.
Nadaljuj z branjem

13. Kolo prijateljstva, trasa Nazarje–Letuš–Dobrovlje–Čreta–Farbanca, smo odpeljali v družbi 22 kolesarjev v soboto, 28. 8. 2021.
Nadaljuj z branjem

Planinsko društvo Nazarje organizira 4. In 5. septembra zelo zahtevno dvodnevno turo na Rjavino, Begunski vrh in Cmir
Nadaljuj z branjem

PD Nazarje vabi na 13. Kolo prijateljstva v soboto, 28. 8. 2021 ob 8. uri.

V soboto, 7. 8. 2021, smo bili na izletu na Krofičko (2083 m), Savinjske Alpe
Nadaljuj z branjem

V soboto, 26. junija, smo se odpravili na obisk v kraljestvo Kralja Matjaža, ki že vrsto let kraljuje pod Peco.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 26. junija, se bomo podali po poti na Peco z izhodiščem na parkirišču Jakobe.
Nadaljuj z branjem

Brač je srednje dalmatinski otok v Srednjem Jadranu. Leži med Splitsko obalo na severu in Hvarom na jugu. Na zahodu z otokom Šolta omejuje proti jugu usmerjena Splitska vrata. Najvišji vrh otoka je Vidova gora, ki je z višino 778 m obenem tudi najvišji vrh na jadranskih otokih.
Nadaljuj z branjem

V mesecu juniju praznuje krajevna skupnost Nazarje svoj krajevni praznik in v okviru le-tega bomo planinci skupaj z KO ZB NOB Nazarje v soboto, 19. junija 2021, pripravili 8. spominski pohod in kolesarjenje k spomenikom na Čreti.
Nadaljuj z branjem

Za soboto, 22. maja, smo v društvu načrtovali izlet na Veliki vrh – Košuto. Ker pa so bile na tej lokaciji še povsem zimske razmere, smo se odločili ta izlet prestaviti na čas bolj ustreznih vremenskih razmer. Da pa je lahko dan vseeno ostal namenjen pohodništvu, smo se odpravili v domače konce.
Nadaljuj z branjem

Zaradi preprečevanja širjenja okužbe z novim korona virusom in ob upoštevanju priporočil Sveta za nacionalno varnost Republike Slovenije in Nacionalnega inštituta za javno zdravje bo planinsko društvo Nazarje občni zbor tudi letos izvedlo na daljavo.
Nadaljuj z branjem

Zaradi trenutnih razmer na območju Velikega vrha – Košute se sobotni planinski izlet prestavi na kasnejši termin. Kljub temu pa vas vabim na krajše potepanje po Dobroveljski planoti, prav tako v soboto, 22. 5. 2021.
Nadaljuj z branjem

Dobimo se pred društveno pisarno ob 7. uri in se z lastnimi avtomobili zapeljemo v Velenje. Prijavite se lahko na 051 417 740 – Vera, do petka, 28. maja 2021.
Nadaljuj z branjem

Brač- prekrasne peščene plaže, senca stoletnih borov, kristalno čisto morje v kombinaciji z bogato kulturno dediščino in edinstveno gastronomijo so garancija za nepozaben oddih.
Nadaljuj z branjem

Krenemo v soboto, 17. aprila 2021, ob 7. uri izpred prostorov PD Nazarje.