Plan izletov 2019

- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
- Kašna planina

admin

V nedeljo, 17. marca, smo na Farbanci pripravili zaključek 14. akcije KOLESAR – POHODNIK 2018.
Nadaljuj z branjem

Sobota, 23. marec 2019, ob 5. uri.
Zbrali se bomo na parkirišču pred trgovino Spar Nazarje.

Vabimo vas na zaključek akcije Planinskega društva Nazarje
KOLESAR – POHODNIK 2018
Nadaljuj z branjem

Ko smo pred meseci planirali izlete planinskega društva za letošnjo leto, se nam niti sanjalo ni, da bo v februarju prava pomladanska tura.
Nadaljuj z branjem

Murovica in Cicelj sta priljubljeni izletniški točki v Posavskem hribovju. Pristop na njiju je možen s posavske strani, Domžal ali iz Moravške kotline.
Nadaljuj z branjem

Tudi letos smo se planinci podali na smučanje na avstrijsko Koroško, v znani smučarski center Gerlitzen.
Nadaljuj z branjem

Konec decembra 2018 se je končala že 14. akcija kolesar – pohodnik, ki je zopet opravičila svoj namen. Odziv je bil velik in tudi napetosti ni manjkalo, saj so si letos prvič v zgodovini prvo mesto delili kar štirje pohodniki.
Nadaljuj z branjem

Tudi letos se bomo planinci na smučanje podali na avstrijsko Koroško, na smučišče Gerlitzen-Osojščica. Zbor bo v soboto, 26. 1. 2019 pred planinsko sobo.
Nadaljuj z branjem

Kot vsako leto v januarju, vas tudi letos vabimo na tradicionalni pohod na Tolsti vrh. Dobimo se v soboto, 19. januarja, na parkirišču pod Motorčkom ob 8. uri.
Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 9. decembra, smo krenili na zadnji organizirani društveni izlet v tekočem letu, tokrat proti Ljubljani.
Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 9. decembra, se bomo podali po zgodovinsko-poučni poti slavnih vitezov Ostrovrharjev in mlinskih kamnov.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 13.10.2018, smo se člani PD Nazarje ponovno odpravili na izlet v neznano. Tokrat nas je pot zanesla na avstrijsko štajersko.

Nadaljuj z branjem

Oktober je tu, sezona s TA Balkaniko se bliža h koncu in tudi letos jo bodo zaključili s tradicionalim jesenskim srečanjem. Vabijo nas 20. in 21.10.2018.
Nadaljuj z branjem

Vsakoletni dvodnevni izlet Planinskega društva Nazarje se je letošnje leto odvijal v domačih Kamniško-Savinjskih Alpah, in sicer v tako imenovani 4. skupini, ki zajema Raduho, Smrekovško pogorje in Mozirsko planino.
Nadaljuj z branjem

Na izlet v neznano se odpravimo v soboto, 13. oktobra 2018 ob 7.30 izpred društvenih prostorov. Kje ste bili, boste izvedeli, ko se vrnemo. :)

Akcija, se bo odvijala, 22. in 23. septembra 2018, po 10 planinskih kočah