Sponzorji

Farbanca – dežurstva

Publikacije društva

marijan

Vabimo vas, da se nam v soboto, 25. 6. 2022, ob 11. uri pridružite na praznovanju 20. obletnice naše planinske postojanke Farbanca.
Nadaljuj z branjem

Naravovarstvenih planinskih izletov PD Nazarje za vse generacije se skladno z imenom in namenom udeležujejo mladi vseh starosti.

Križna jama in Slivnica (1.114 m) v nedeljo, 12. junija 2022
Prijave do ponedeljka, 30. maja 2022.

Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 29. maja 2022, vabljeni na 10., torej tradicionalni tekaško – pohodni hitrostni vzpon na Farbanco.
Začetek dogodka ob 9.30, štart ob 10. uri v Potoku na Mali ravni, pri brunarici.

Nadaljuj z branjem

Na velikonočni ponedeljek (18. aprila 2022) smo se povzpeli na Donačko goro, enega zadnjih vrhov Karavank na njihovi vzhodni strani. Izleta se je udeležilo 31 pohodnikov.

Nadaljuj z branjem

Vabimo vas, da se nam pridružite na izletu na Donačko goro, ki bo v ponedeljek, 18. aprila 2022. Odhod bo ob 7. uri izpred društvene pisarne (parkirišče Izoles).

Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 3. aprila, smo na Farbanci pripravili zaključek že 17. akcije Kolesar – pohodnik za minuli dve leti.
Nadaljuj z branjem

Na podlagi 37. člena pravil Planinskega društva Nazarje sklicujem in vas vabim na občni zbor – zbor članov – društva Planinsko društvo Nazarje, ki bo v petek, 1. aprila 2022, v Domu kulture Nazarje z začetkom ob 18. uri.

V soboto, 26. februarja 2000, je
PD Nazarje organiziralo svoj prvi planinski izlet.
Nadaljuj z branjem

Prešernov dan, slovenski kulturni praznik smo obeležili s postavitvijo razstave izbranih fotografij natečaja ŠEPET GORA V Muzeju Vrbovec.

Nadaljuj z branjem

GRS postaja Celje bo 30. januarja 2022 izvedla seminar varne hoje v zimskih razmerah.
Vabljeni vsi, ki se želite poučiti ali obnoviti svoje znanje.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 11. decembra, smo prehodili znaten del obhodnice Martinova pot, ki poteka po gričevnatem obrobju Paškega kota.

Nadaljuj z branjem

S spletno postavitvijo razstave fotografij na temo  ŠEPET GORA obeležujemo mednarodni dan gora in se pridružujemo Festivalu Alpske konvencije Brati gore.

Fotografi pozor!
Zaključuje se letošnji fotografski natečaj z naslovom ŠEPET GORA.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 16. oktobra, smo se podali v neznano – na Gorenjsko, na Brezjansko pot miru. Izleta se je udeležilo 46 planincev vseh generacij.

Nadaljuj z branjem

Planinsko društvo Nazarje organizira 7. avgusta 2021 zelo zahtevno turo na Ute in Krofičko, ki je zadnji dvatisočak v verigi Grintovcev.

Nadaljuj z branjem

Vabimo vas na planinski izlet na Ojstrico (2350 m), ki v nedeljo, 01. avgusta 2021.