Plan izletov 2017

- Slavnik
- Janževski vrh (Pohorje)
- Potoška gora
- Elba - Italija
- Izlet za vse generacije
- Jezerski Stog
- Visoka Ponca
- Krn (2 dni)
- Srbija
- Grintavec
- Virnikov Grintavec
- Dobrovlje

Monthly Archives: Oktober 2011

V soboto, 15.10.2011, smo se udeležili srečanja planincev – udeležencev potovanj, ki jih je v letošnjem letu organizirala turistična agencija Balkanika iz Maribora. Zbrali smo se v Celestrini v osrednjih Slovenskih goricah.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 22.10.2011, je minilo točno dve leti odkar nas je mnogo prezgodaj zapustil naš prijatelj Robi. V njegov spomin smo se že drugo leto zapored podali na Zakrajske peči kjer on počiva.

Nadaljuj z branjem

V spomin na mednarodno leto gozdov 2011 je Savinjsko gozdarsko društvo Nazarje podarilo občini Nazarje sadiko avtohtone drevesne vrste cemprin.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 8.10.2011, smo se odpravili na izlet v neznano. Dan smo preživeli v Krajinskem parku Kolpa. Krajinski park Kolpa se razprostira ob mejni reki Kolpi in sicer na območju med Starim trgom in Dragoši, v celoti v občini Črnomelj.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 22. oktobra 2011, od 14.00 ure naprej vas vabimo na prijetno druženje na kostanjevem pikniku na Farbanci.

Minilo bo dve leti od kar smo se mnogo prezgodaj poslovili od našega prijatelja Robija. V spomin na njega se bomo podali na Zakrajske peči, kjer Robi počiva.
Zbrali se bomo v soboto, 22. oktobra 2011, ob 10. uri na Farbanci.
Informacije na gsm 031 674 441 – Sandi.

Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 9. oktobra 2011, smo se člani planinskega krožka odpravili na jesenski izlet na Goro Oljko. V Šmartnem ob Paki se nas je zbralo 38 pohodnikov, ki smo se odločno odpravili proti cilju – Gora Oljka. Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 09.10.2011, je izlet planinskega krožka na GORO OLJKO.

Odhod avtobusa:
- Šmartno ob Dreti ob 07.30 uri
- Nazarje ob 07.45 uri

Za izlet se – glede na vreme – primerno oblecite in obujte. V nahrbtniku imejte rezervno majico, malico, sok, čokolado, knjižico Mladi planinec. Na izlet ste… Nadaljuj z branjem