Dušan je dobro skuhal

Monthly Archives: Marec 2012

img_8684

V nedeljo, 18. marca popoldan, smo se člani našega planinskega društva zbrali na Farbanci, na podelitvi priznanj in nagrad najboljšim kolesarjem in pohodnikom v lanskoletni akciji Kolesar – pohodnik. Številke kažejo, da akcija postaja vedno bolj priljubljena, prav tako pa so sodelujoči vedno bolj vztrajni v nabiranju števila vzponov na društveno kočo Farbanco.

Nadaljuj z branjem

V petek, 16 marca 2012, je v prostorih Kulturnega doma Nazarje potekal 13. občni zbor Planinskega društva Nazarje. Kot vsa leta doslej, je bila tudi letos udeležba zelo velika. Za otvoritev in za prijetno vzdušje so poskrbeli mladi planinci osnovne šole Šmartno ob Dreti z lepim kulturnim programom.

Nadaljuj z branjem

Planinsko društvo Nazarje vabi na akcijo Očistimo Slovenijo, ki bo potekala v soboto, 24. marca 2012.

Zborno mesto je v Potoku pri Motorčku ob 8.00. Očistili bomo poti, ki vodijo na Farbanco in brežino Mostnega grabna.

Ne pozabite na osebno zaščito (rokavice …). Zaključek akcije bo na Farbanci.

Vljudno vabljeni!

DNE: Nedelja, 25. marec 2012,
ZBOR: Nazarje – Parkirišče pri trgovini Tuš ob 6.00 uri
ZAHTEVNOST: nezahtevna (primerna kondicija, pričakuje se še nekaj malega snega),
ČAS HOJE: približno 4 ur 30 minut,

Nadaljuj z branjem

Organizacija druge tekme v sezoni 2011-2012 lige Smrekovec v orientacijskem tekmovanju je pripadlo PD Rečica ob Savinji. Start tekme je bil na Pobrežju in je potekal po Gorici do Brda nad Šmartnem ob Dreti in Pobreškem polju. Tekma je bila odlično pripravljena. Za ekipe PD Nazarje pa bi lahko rekli, da je bila sanjska, saj smo v vseh kategorijah, v katerih smo tekmovali, zasedli prva mesta ter še kakšno drugo in tretje mesto.

Vabimo vas na zaključek akcije Kolesar – Pohodnik,
ki bo v nedeljo, 18. marca 2012, ob 14.30 uri na Farbanci.

Vabljeni vsi ljubitelji kolesarstva in pohodništva.

Vabimo vas na 13. volilni občni zbor članic in članov ter društvenih prijateljev.

Občni zbor bo v petek, 16. marca 2011, ob 18.30 uri v veliki dvorani Kulturnega doma v Nazarjah.