Plan izletov 2020

November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Monthly Archives: Oktober 2012

Obveščamo vas, da koča na Farbanci v sredo, 31. oktobra 2012, obratuje normalno, v četrtek, 1. novembra 2012, pa bo zaprta.

Mladinski odsek Stonoga PD Nazarje je v soboto, 20. oktobra 2012, organiziral prvo tekmo v planinski orientacijski ligi Smrekovec – sezona 2012/13. Tekmovanja se je udeležilo 34 ekip, skupno okoli 160 tekmovalcev iz planinskih društev savinjsko šaleške regije.

Nadaljuj z branjem

ZA VSE UDELEŽENCE TABORA FARBANCA 2012.

Minila bodo tri leta, od kar smo se mnogo prezgodaj poslovili od našega prijatelja Robija. V spomin na njega se bomo podali na Zakrajske peči, kjer Robi počiva.
Zbrali se bomo v soboto, 27. oktobra 2012, ob 8. uri na igrišču na Lazah pri Kokarjah. Informacije na gsm 051 20 72 73 – Franci.

Nadaljuj z branjem

Letošnje srečanje planincev- udeležencev potovanj z TA Balkanika je potekalo po slovenjgoriških gričih med Sladkim vrhom in Jakobskem dolom.

Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 21. oktobra 2012, od 14.00 ure naprej vas vabimo na prijetno druženje na kostanjevem pikniku na Farbanci.

V nedeljo, 7.10.2012, smo se planinci odpravili na izlet v neznano. Tokrat nas je pot zanesla v Slovensko Porabje in Krajinski park Goričko.

MO Stonoga in Planinsko društvo Nazarje vabi na
1. Tekmo planinskega orientacijskega tekmovanja v ligi Smrekovec 2012/2013