Plan izletov 2020

November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Monthly Archives: December 2012

Vabljeni v sredo, 9. januarja 2013, ob 18. uri v Gostišče grad Vrbovec na predstavitev društvenega izleta v Romunijo. Predstavitev bo izvajala Turistična agencija Balkanika.

Čas prehitro beži..bliža se konec starega leta….in prihaja novo leto…pred nami je čas praznikov…obdarovanj in veselja.Zato smo se člani mladinskega odseka STONOGA odločili,da za naše mlade planince organiziramo nočni pohod na FARBANCO z baklami.

Nadaljuj z branjem

Obveščamo vas, da bo naša koča na  Farbanci od 22. decembra 2012 in vse do 1. januarja 2013 odprta non-stop, se pravi vsak dan.

Vabljeni!!!

Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 23. decembra 2012, ob 17. uri bomo imeli na Lazah pri taborniški hiški »LUČ MIRU« s kratkim kulturnim programom (I-zborček OŠ Nazarje …). Vabljeni vsi občani, ki želite prejeti to lučko – simbol miru in jo deliti z drugimi v teh prazničnih dneh.

Odbor Rodu sotočje Nazarje

ZA MLADE PLANINCE,UDELEŽENCE TABORA FARBANCA 2012!

Vabim TE,da se 22.12.2012 udeležiš nočnega pohoda z baklami na FARBANCO!(ob 17.30uri bi se dobili pri Motorčku)

Nadaljuj z branjem

Vljudno vabljeni v sredo, 12. decembra 2012, ob 18. uri v gostišče grad Vrbovec. Predavatelj bo Peter Vrčkovnik.