Monthly Archives: Februar 2013

Vabimo vas na 14. redni občni zbor Planinskega društva Nazarje v petek, 8. marca 2013, ob 18.00 uri v dvorani Kulturnega doma Nazarje.

Nadaljuj z branjem

PD Nazarje je v soboto, 16. februarja, gostilo letno srečanje markacistov SMDO, ki ima sedež v Celju. Na srečanju se je zbralo preko sedemdeset markacistov iz planinskih društev SMDO, kot gosta sta bili prisotni predsednica SMDO Manja Rajh in načelnik Komisije za planinske poti PZS Igor Mlakar.

Nadaljuj z branjem

Zaradi slabega vremena prestavljamo pohod na Potočko zijalko. Izlet bo sedaj v soboto, 2. marca 2013. Dobimo se na parkirišču pred društvenim prostorom ob 8. uri. Tura je nezahtevna in traja približno 1 uro in 30 minut v eno smer.

Nadaljuj z branjem

Tudi letos smo se planinci podali na smučanje na avstrijsko koroško, v znani smučarski center Katschberg. V soboto, 26. januarja, se nas je kar 64 smučarjev zbralo ob 5.15 uri pred planinsko sobo, od koder smo z dvema avtobusoma, polni pričakovanj, krenili proti Katschbergu.

Nadaljuj z branjem

Planinski krožek organizira, pod okriljem PD NAZARJE, planinski vikend v planinskem domu na Farbanci.
Planinski vikend bo potekal 01.03.2013 (popoldan) in 02. 03.2013 (popoldan).