Plan izletov 2019

- Kašna planina

Publikacije društva

Monthly Archives: Oktober 2014

Tudi letošnje leto smo se že četrtič zapored udeležili srečanja planincev,
ki ga organizira TA Balkanika.

Nadaljuj z branjem

Mineva pet let od kar smo se mnogo prehitro poslovili od našega
prijatelja Robija. V spomin na njega se bomo podali na Zakrajske peči, kjer Robi počiva.

Nadaljuj z branjem

Tscheppaschlucht & Bodental (Österreich)
V nedeljo, 12.10.2014, smo se odpravili na izlet v neznano. Podali smo se čez mejo, na avstrijsko stran Karavank, natančneje v sotesko Čepa.

Nadaljuj z branjem

V bližnji in širši okolici Doma planincev na Farbanci živijo številne živalske vrste.
Ena od njih je tudi sova kozača, evropsko pomembna vrsta.

Nadaljuj z branjem

Tudi letos je odsek za varstvo gorske narave organiziral izlet med jesensko žareče macesne na Dleskovško planoto ali Vežo.

Nadaljuj z branjem

Na letošnji proslavi ob občinskem prazniku občine Nazarje so člani PD Nazarje za uspešno delo prejeli kar dve priznanji županje.

Nadaljuj z branjem

Spoštovani planinci in planinke, udeleženci naših potovanj, dragi prijatelji!
Tudi letos, že osmič, ob koncu turistične sezone za vas pripravljamo srečanje, ki bo potekalo v osrčju Slovenskih goric, v soboto, 18.10.2014. Vabimo vas, da se nam pridružite in skupaj z nami preživite lep jesenski dan.