Plan izletov 2017

- Slavnik
- Janževski vrh (Pohorje)
- Potoška gora
- Elba - Italija
- Izlet za vse generacije
- Jezerski Stog
- Visoka Ponca
- Krn (2 dni)
- Srbija
- Grintavec
- Virnikov Grintavec
- Dobrovlje

Monthly Archives: November 2014

limbarska-gora-004

V soboto, 15. oktobra 2014 smo prehodili del evropske pešpoti E6 od  Zavrha pri Trojanah do Limbarske gore in naprej do Krašnje. Izleta se je udeležilo 22 pohodnikov.

Nadaljuj z branjem

Prvi dan jesenskih počitnic, 27. oktobra 2014, smo se člani planinskega krožka razredne stopnje PD Nazarje podali na jesenski izlet na Košenjak nad Dravogradom.

Nadaljuj z branjem

Skrb za planinski podmladek je pomembna aktivnost našega društva. Za to skrbijo prizadevne mentorice in mentor planinskega krožka na OŠ Nazarje Martina Zakrajšek, Manica Hudales, Marjana Ugovšek in Primož Jelšnik.

Nadaljuj z branjem

Markacisti nikoli ne počivamo. V preteklih tednih smo obnovili dve planinski poti.

.

Vsi, ki ste pridno fotografirali za FOTOGRAFSKI NATEČAJ 2014, pozor!

.

Nadaljuj z branjem

Pred petimi leti smo se prezgodaj poslovili od našega prijatelja Robija. V soboto, 25. oktobra, smo se v njegov spomin podali na Zakrajske peči, kjer je našel svoj mir.
Nadaljuj z branjem

Planinsko društvo Nazarje vabi na pohod po E6 od Zavrha pri Trojanah do Limbarske gore.