Plan izletov 2019

- Kašna planina

Publikacije društva

Monthly Archives: December 2014

Planinsko društvo Nazarje od leta 2006 v zimskem času organizira planinske večere. Namenjeni so članom Planinskega društva Nazarje in vsem ljubiteljem narave, posebej pa gora.

Nadaljuj z branjem

PD Nazarje, odsek za varstvo gorske narave, razpisuje
FOTOGRAFSKI NATEČAJ 2015 na temo PD NAZARJE V LETU 2015.

Nadaljuj z branjem

Vabljeni na tekmo ZOP, na kateri za člane našega planinskega društva ni štartnine! Tekmovanje bo potekalo v soboto, 27.12.2014, s štartom in ciljem na Farbanci.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 13.12.2014, smo se člani PD Nazarje odpravili na letošnji zadnji planinski izlet na Uršljo Goro ali Plešivec. Na Ivarčkem jezeru smo bili malo presenečeni, ker je bil ravno takrat start hitrostnega vzpona na Uršljo goro.

Nadaljuj z branjem

V počastitev 15. letnice delovanja društva in Mednarodnega dneva gora (11. december) smo prav na ta dan v Muzeju Vrbovec svečano odprli razstavo fotografij članov društva.

Nadaljuj z branjem

“Vsi ga imajo, le Nazarje ga nimajo!”

.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 13. decembra 2014, ob 6.30 uri.
Zbrali se bomo na parkirišču pred trgovino tuš nazarje.

Nadaljuj z branjem

Spoštovani člani in prijatelji PD Nazarje!
Vljudno vas vabimo na svečano prireditev ob 15. letnici ustanovitve in delovanja PD Nazarje.