Plan izletov 2017

- Slavnik
- Janževski vrh (Pohorje)
- Potoška gora
- Elba - Italija
- Izlet za vse generacije
- Jezerski Stog
- Visoka Ponca
- Krn (2 dni)
- Srbija
- Grintavec
- Virnikov Grintavec
- Dobrovlje

Monthly Archives: Junij 2015

V soboto, 27. junija se je 19 prekaljenih in novih gorolazcev kljub rahlo delikatni vremenski napovedi pogumno podalo na Kriško goro nad Tržičem in njen najvišji vrh, Tolsti vrh.

Nadaljuj z branjem

Vabimo Vas, da se udeležite 6. DNEVA MENINE – SREČANJA PRIJATELJEV MENINE IN LJUBITELJEV NARAVE, na praznik dneva državnosti, v ČETRTEK, 25. JUNIJA 2015 in 4. NOČI MENINE, v SREDO, 24. JUNIJA 2015 pri Domu na Menini. Prav tako vas vabimo na 3. POHOD PO MEJAH GORNJEGRAJSKE OBČINE V ČETRTEK, 25. 6., IN SOBOTO, 27. 6. 2015.

Nadaljuj z branjem

Da bomo lažje dočakali počitnice, smo se mladi planinci v soboto, 13. junija odpravili na Lepenatko.

Nadaljuj z branjem

PD Nazarje vabi na planinski izlet na Kriško goro in Tolsti vrh.
Izlet bo v soboto, 27. junija 2015, odhod ob 6. uri zjutraj.

Nadaljuj z branjem

V mesecu juniju praznuje naša Krajevna skupnost Nazarje svoj krajevni praznik. V okviru tega praznovanja smo planinci, v sodelovanju z ZB Nazarje, pripravili pohod in kolesarjenje.

Nadaljuj z branjem

Izlet planinskega krožka predmetne stopnje na Uršljo goro.

Nadaljuj z branjem

Zadnjo soboto v maju, kot ponavadi, smo se dobili dežurni, ne vsi, ker skoraj nikoli nimajo vsi časa, pa vendar nas je prišlo malo manj kot šestdeset.

Nadaljuj z branjem

V mesecu juniju praznuje krajevna skupnost Nazarje svoj krajevni praznik in v okviru le-tega bomo planinci skupaj z KO ZB NOB Nazarje v SOBOTO, 13. junija, pripravili pohod in kolesarjenje.

Nadaljuj z branjem

Planinsko društvo Solčava vabi na tradicionalni pohod v Matkov škaf.
Zbor bo v nedeljo, 7.6.2015, ob 9. uri pri koči v Matkovem kotu.