le kaj je tako lepega

Monthly Archives: December 2015

V nedeljo, 20.decembra 2015 smo se nazarski planinci odpravili na planinski izlet v Slovenske gorice.

Nadaljuj z branjem

Letno srečanje aktivistov PD Nazarje, ki smo ga izvedli prvi petek decembra, je imelo delovni, svečani, informativno-izobraževalni in družabni del.

Nadaljuj z branjem

Taborniško društvo Rod sotočje Nazarje Vas vabi na prireditev LUČ MIRU IZ BETLEHEMA, ki bo 20. decembra ob 17. uri na terasi ob taborniškem domuna Lazah nad Kokarjami.

Nadaljuj z branjem

Vabimo Vas na planinski izlet na Gomilo (325 m) v Slovenskih goricah, ki bo v nedeljo, 20. decembra.

Nadaljuj z branjem

Vabimo vas  na otvoritev tradicionalne razstave planinskih fotografij članov PD Nazarje z naslovom PD NAZARJE V LETU 2015.

Nadaljuj z branjem

V okviru praznovanja mednarodnega dneva gora, 11. decembra, vas vabimo na predstavitev monografije SLOVENSKE GORE V OBJEKTIVU LETNIH ČASOV. Dogodek bo v torek, 8. decembra 2015, ob 18. uri, v Galeriji Knjižnice Mozirje.