Monthly Archives: Marec 2016

PD Nazarje je na velikonočni ponedeljek organiziralo planinsko turo na Dleskovško planoto. Sprva je bila  je bila planirana v februarju, vendar je tedaj odpadla zaradi neugodnih vremenskih razmer.

Nadaljuj z branjem

NUNO POTREBUJEMO NOVEGA DEŽURNEGA NA FARBANCI ZA TA KONEC TEDNA, to je 2. in 3. aprila 2016!
V nasprotnem primeru bo Farbanca ZAPRTA!
Interesenti se nemudoma javite Bojanu na gsm: 031 393 483 ali na: bojan.golob3@gmail.com.

Nadaljuj z branjem

Obveščamo vse ljubitelje kolesarjenja, da bo kolesarski izlet po Istri organiziran v soboto, 7. maja 2016. S prijavami pohitite, število udeležencev je omejeno na 16.

Nadaljuj z branjem

Na pred tedni odpovedano zimsko turo na Dleskovško planoto se bomo odpravili v ponedeljek, 28. marca 2016 ob 7. uri s parkirišča pred planinsko sobo (pri trgovini Tuš v Nazarjah).

Nadaljuj z branjem

V soboto, 12. marca, smo zbrani planinci PD Nazarje izvedli izlet po Koroškem. V Radljah sta se nam pridružila prijatelja Simona in Vinko iz Vuhreda, ki sta nas po poti seznanila z znamenitostimi na tem pohodu.

PD Nazarje, odsek za varstvo gorske narave, razpisuje  fotografski natečaj 2016
na temo UMETNOST NARAVE V GORSKEM SVETU.

Nadaljuj z branjem

V petek, 4. marca 2016 smo izvedli 17. redni občni zbor društva, ki je bil tudi volilno programski. Bistvenih sprememb volitve niso prinesle, le Dušana, dolgoletnega gospodarja našega Doma planincev na Farbanci, je zamenjal Bojan.