Plan izletov 2019

- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
- Kašna planina

Monthly Archives: Maj 2016

V soboto, 21. maja smo nazarski planinci izvedli 17. tradicionalni pohod na Goli vrh.

Nadaljuj z branjem

Na pregovorno najbolj deževen dan v letu, ko je še zjutraj Zofija zalivala Slovenijo z dežjem, smo se odpravili na izlet v gore, kjer ima dež mlade, ter ostali suhi.

Nadaljuj z branjem

Vabljeni na srečanje planincev Savinjske regije, ki bo v soboto, 28. maja 2016.
Prijave sprejema podpredsednik društva.

Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 15. maja je potekalo državno prvenstvo v planinski orientaciji (SPOT).
V kategoriji F (družine) je ponovno zmagala ekipa PD Nazarje.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 21. 5. 2016 bomo izvedli že 17. pohod na Goli vrh na Menini, najvišjo točko naše občine.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 7. maja smo se odpravili na kolesarski izlet po Istri in tako spoznali notranjost te lepe dežele na malo drugačen način.

Nadaljuj z branjem

Prave zimske razmere z obilico snega, ki mu je sledil dež, so ogrozile prvomajske aktivnosti našega društva, vendar jih niso v celoti preprečile!

Nadaljuj z branjem

V ponedeljek, 2. maja 2016 smo izvedli tradicionalni, že 6. hitrostni vzpon na Farbanco. Potekal je v še slabših vremenskih razmerah, kot lanski.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 4. 6. 2016, vas vabimo na planinski izlet na otok Krk. Dobimo se ob 4. uri pred društvenimi prostori PD Nazarje.
Nadaljuj z branjem

Dušan Klenovšek, ki nam je na enem od planinskih večerov pripravil nepozabno naravovarstveno predavanje, je prijazno poslal čudovito predstavitev o rastišču Clusijevega svišča na Lovrencu.

Nadaljuj z branjem

Vabimo na planinsko-naravovarstveni izlet na ŠAVNIK nad Soriško planino. Izlet bo v nedeljo, 15. maja 2016. Odhod avtobusa ob 7.45.