Monthly Archives: Junij 2016

Naše društvo je v soboto zelo aktivno sodelovalo na letnem srečanju slovenskih planincev, ki je bilo letos pri Mozirski koči na Golteh.

Nadaljuj z branjem

PD Gornji Grad vabi na tradicionalni Dan Menine, ki bo v soboto, 25. junija 2016.

Nadaljuj z branjem

Izlet bo v soboto, 25. junija 2016, odhod ob 4. uri.

Nadaljuj z branjem

Vsem našim članom omogočamo, da v papirnici Venpro v Mozirju (UE Mozirje) s 25 % popustom kupijo sebi primeren nahrbtnik. Za uveljavitev popusta morate imeti ob nakupu s seboj planinsko izkaznico.

Nadaljuj z branjem

V soboto je naše planinsko društvo v sodelovanju s KO ZB NOB Nazarje pripravilo pohod in kolesarjenje v sklopu prireditev ob prazniku Krajevne skupnosti Nazarje.

Nadaljuj z branjem

Sedaj je zadnji trenutek, da se prijavite na letošnje planinsko potepanje PD Nazarje po otoku Visu. Nekaj mest je še prostih.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 4.6.2016, smo se v zgodnjih jutranjih urah odpravili proti sosednji Hrvaški. Naš cilj je bil najvišji vrh otoka Krka – Obzova.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 18. junija 2016 bo na Golteh letno srečanje slovenskih planincev »Dan slovenskih planinskih doživetij 2016«. Na srečanju bo aktivno sodelovalo tudi PD Nazarje.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 28. maja 2016 je bila na Farbanci obsežna delovna akcija.

Nadaljuj z branjem

V mesecu juniju praznuje krajevna skupnost Nazarje svoj krajevni praznik in v okviru le-tega bomo planinci skupaj z KO ZB NOB Nazarje v soboto, 11. junija, pripravili pohod in kolesarjenje.