Plan izletov 2017

- Slavnik
- Janževski vrh (Pohorje)
- Potoška gora
- Elba - Italija
- Izlet za vse generacije
- Jezerski Stog
- Visoka Ponca
- Krn (2 dni)
- Srbija
- Grintavec
- Virnikov Grintavec
- Dobrovlje

Monthly Archives: Avgust 2016

Zadnjo soboto v avgustu smo izvedli eno od številnih tradicionalnih prireditev našega društva, KOLO PRIJATELJSTVA. Letošnje je bilo 9. po vrsti.

Nadaljuj z branjem

Namesto načrtovane dvodnevne ture okoli Kriških podov smo izpeljali zgolj enodnevno turo na Stenar.

Nadaljuj z branjem

Vabimo vas na tradicionalno 9. kolesarjenje Kolo prijateljstva, ki bo v soboto, 27. avgusta 2016, s pričetkom ob 8. uri pred trgovino TUŠ v Nazarjah. Prijavite se lahko do četrtka, 25. avgusta 2016, do 12. ure na gsm 031 422 537 – Marjan Gračner Oki.
Nadaljuj z branjem

Mladinski odsek Stonoga se vsako leto med poletnimi počitnicami odpravi na nekajdnevni potep po visokogorju. Letos je bilo malo drugače, udeležili smo se mladinskega planinskega tabora.

Nadaljuj z branjem

PD Nazarje vabi na dvodnevni izlet v Julijske Alpe.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 23. julija 2016 smo se podali na planinski izlet na Storžič.

Nadaljuj z branjem

Trinajst členov MO Stonoga – predmetna stopnja – se je pod skrbnim vodstvom mentorja Primoža in vodnice Patricije podalo na vrh Begunjščice (2050 m).