Plan izletov 2017

- Slavnik
- Janževski vrh (Pohorje)
- Potoška gora
- Elba - Italija
- Izlet za vse generacije
- Jezerski Stog
- Visoka Ponca
- Krn (2 dni)
- Srbija
- Grintavec
- Virnikov Grintavec
- Dobrovlje

Monthly Archives: Oktober 2016

V letošnjem letu (november-december 2016) načrtujemo izvedbo drugega dela planinske šole za odrasle.

Nadaljuj z branjem

Vabimo vas na Veliko planino 5. novembra 2016 z zborom pred planinsko sobo ob 7.00 zjutraj. Od tam se bomo odpeljali do Kamniške Bistrice, ki bo izhodišče za našo turo.
Nadaljuj z branjem

Odsek za varstvo gorske narave že vrsto let organizira naravovarstveno-planinski izlet Žareči macesni.  V času, ko se macesni na Dleskovški planoti obarvajo zlatorumeno, obiščemo enega od tamkajšnjih vrhov.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 22. 10. 2016, je minilo točno sedem let, odkar nas je mnogo prezgodaj zapustil naš prijatelj Robi. V njegov spomin smo se že sedmo leto zapored podali skozi jesensko obarvan gozd na Zakrajske peči, kjer on počiva.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 15. 10. 2016, je bilo srečanje udeležencev, ki so v letošnjem letu potovali skupaj z TA Balkanika iz Maribora. Kot se spodobi za okrogli jubilej, je srečanje potekalo v Mariboru in njegovi bližnji okolici.

Nadaljuj z branjem

Jutranji zbor vsakega izleta v neznano zaznamuje ugibanje udeležencev, kaj oziroma kje bo cilj izleta.

Nadaljuj z branjem

Minilo je sedem let od kar smo se poslovili od našega prijatelja Robija.
V spomin na njega se bomo podali na Zakrajske peči, kjer Robi počiva.
Nadaljuj z branjem

Farbanca (Dom planincev na Farbanci) je vedno lepša, vedno bolj urejena.
Prava nevesta, planincem zvesta.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 24. septembra 2016 se je izleta na Rombon udeležilo 11 najbolj vztrajnih članic in članov našega društva.