Monthly Archives: Januar 2017

Obveščamo vas, da so vsa mesta za prvomajski potep po Elbi zasedena in prijav ne sprejemamo več.

V soboto, 21. januarja, smo se odpravili na tradicionalni, že 12. zapovrstjo, pohod na Tolsti vrh. Zbor je bil v Mostnem grabnu (Motorček) ob 8. uri.

Nadaljuj z branjem

Vabimo vas na peti planinski večer, ki bo v sredo, 1. februarja ob 18. uri.
Uroš Kotnik nam bo predstavil, kako izboljšati svojo (planinsko) fotografijo.
Nadaljuj z branjem

Vabimo vas na četrti planinski večer, ki bo v sredo, 25. januarja. ob 18. uri.
Alenka Seher nam bo predstavila skrivnostno Namibijo.

Nadaljuj z branjem

Letos se bomo na tradicionalni društveni smučarski izlet odpravili na avstrijsko Koroško, na smučišče Katschberg.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 21. 1. 2017, ob 8.00 se dobimo na parkirišču »pod Motorčkom«, kjer krenemo po markirani poti mimo Farbance do Križa (razgledišče Vransko), nato mimo Ručgarja po poti E6 do Tolstega vrha.
Nadaljuj z branjem

Vabimo vas na tretji planinski večer.
Irena Mrak bo pripovedovala o tem, kako je ŽIVETI ZA GORE.
Predavanje  bo v sredo, 18. januarja ob 18. uri v gostišču Grad Vrbovec v Nazarjah.

Nadaljuj z branjem

Na silvestrsko soboto se je zaključila že dvanajsta akcija Kolesar – Pohodnik, v kateri opravljamo vzpone na našo kočo na Farbanci v času, ko je odprta.

Nadaljuj z branjem

Planinsko društvo Nazarje že osmo leto zapored organizira planinsko potovanje v tujino. Tokrat se bomo podali na devetdnevno potepanje po Srbiji z zaključkom v Guči, kjer poteka največji etno festival na svetu. Naš potep bo potekal od 5. do 13. avgusta 2017 v organizaciji TA Balkanika.
Nadaljuj z branjem

Vabimo vas na drugi planinski večer. Dragi Kladnik nam bo predstavil Kirgizijo.
Predavanje  bo v sredo, 11. januarja. ob 18. uri v gostišču Grad Vrbovec v Nazarjah.

Nadaljuj z branjem

Letošnje planinske večere smo začeli s predavanjem o vzponu na najvišji vrh Evrope, Elbrus.

Nadaljuj z branjem

Vsi, ki ste se v letu 2016 udeležili vseh društvenih izletov, ste upravičeni do brezplačne članarine v letu 2017.

Nadaljuj z branjem

Vabljeni na letošnje planinske večere.
Namenjeni so članom PD Nazarje in ostalim ljubiteljem narave, posebej gorskega sveta.