Plan izletov 2019

- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
- Kašna planina

Monthly Archives: Januar 2018

Tudi letos smo se planinci podali na smučanje na avstrijsko Koroško, v znani smučarski center Bad Kleinkirchheim.
Nadaljuj z branjem

Vabimo na poučen sprehod ob naših čudovitih alpskih rekah.
V sredo, 7. februarja ob 18:05 v posebni sobi Gostišča Bohač.

Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 11. 2. 2018 bo GRS Postaja Celje izvedla tečaj varstva pred snežnimi plazovi. Tečaj je namenjen gornikom, planincem, turnim smučarjem, alpinistom, obiskovalcem gora v zimskem obdobju.
Nadaljuj z branjem

Naš član Drago Kladnik nas bo v sredo, 31. januarja 2018 popeljal po južni Afriki. Odhod ob 18:05 v posebni sobi pri Bohaču. Potni listi niso potrebni.

Nadaljuj z branjem

Vabimo vas na dopust v Ghamonix, s Tanjo in Juretom.
V sredo, 24. januarja ob 18.05 v posebni sobi pri Bohaču.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 13.1.2018, smo se zbrali v Mostnem grabnu in se podali na 13. tradicionalni pohod na Tolsti vrh.
Nadaljuj z branjem

Celoletna akcija, v kateri smo pridno nabirali vzpone na našo kočo na Farbanci, je v letu 2017 potekala že trinajsto leto zapored.

V sredo, 17. januarja nas bo Manca Čujež popeljala v Nepal
s predavanjem Za dva groša fantazije (Nepal po potresu).

Nadaljuj z branjem

Tudi letos se bomo planinci na smučanje podali na avstrijsko koroško, na smučišče Bad Kleinkirchheim. Zbor bo v soboto, 27. januarja 2018, pred planinsko sobo. Odhod avtobusa je ob 5.15.
Nadaljuj z branjem

Vabimo vas na letošnje planinske večere PD Nazarje.
To so planinska, potopisna in druga zanimiva predavanja, letošnji sklop je 13. po vrsti.

Nadaljuj z branjem

Začenjamo 13. sezono planinskih večerov. Začela jo bo Mojca Hribernik. V sredo, 10. januarja 2018 nam bo predstavila svoje kolesarjenje po Islandiji.

Nadaljuj z branjem

Planinsko društvo Nazarje se bo v času prvomajskih praznikov v organizaciji TA Balkanika odpravilo na potep po Sardiniji.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 13. januarja 2018, ob 8.00 se dobimo na parkirišču »pod Motorčkom«, kjer krenemo po markirani poti mimo Farbance do Križa (razgledišče Vransko), nato mimo Ručgarja po poti E6 do Tolstega vrha.