Še zadnji spust

Monthly Archives: Maj 2018

Verjetno ste že slišali za novo Uredbo o varstvu osebnih podatkov (GDPR). Ker nam je mar, da ostanemo tudi v prihodnje v stiku z vami, vas prosimo, da se ponovno prijavite na prejemanje naših obvestil.
Nadaljuj z branjem

Na občnem zboru društva smo objavili temo letošnjega fotografskega natečaja, ki je GORE IN LJUDJE. V nadaljevanju objavljamo podrobnosti natečaja. Vabimo k udeležbi!

Nadaljuj z branjem

V soboto, 19. 5. 2018, smo planinci planinskega društva Nazarje izvedli 19. tradicionalni pohod na Goli vrh (1426 m), ki je najvišja točka naše občine.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 2. junija 2018 se bomo odpravili na izlet za vse generacije. Obiskali bomo Tolminsko in si ogledali Kolovrat – muzej na prostem (Pot miru) in Tolminska korita. Pot nas bo vodila tudi skozi Italijo.

Nadaljuj z branjem

Letošnja destinacija spomladanskega planinskega izleta v tujino je bil sredozemski otok Sardinija, ki se poleg razgibanega terena ponaša s pestrim rastlinskim svetom, bogato preteklostjo in čudovitimi plažami.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 19. 5. 2018, bomo izvedli že 19. pohod na Goli vrh na Menini, najvišjo točko naše občine. Ob 7.00 uri se dobimo, oziroma začnemo na Lipi (701 m).
Nadaljuj z branjem

V soboto, 21. aprila 2018 smo se v prečudovitem vremenu podali na Mirno goro.