Plan izletov 2020

November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Monthly Archives: September 2018

Vsakoletni dvodnevni izlet Planinskega društva Nazarje se je letošnje leto odvijal v domačih Kamniško-Savinjskih Alpah, in sicer v tako imenovani 4. skupini, ki zajema Raduho, Smrekovško pogorje in Mozirsko planino.
Nadaljuj z branjem

Na izlet v neznano se odpravimo v soboto, 13. oktobra 2018 ob 7.30 izpred društvenih prostorov. Kje ste bili, boste izvedeli, ko se vrnemo. :)
Nadaljuj z branjem

Naravovarstveno akcijo DAN ODPRTIH VRAT FARBANCE, s katero smo se pridružili svetovnemu naravovarstvenemu dnevu WORLD CLEAN UP DAY smo izpeljali po načrtu in še boljše.

Akcija, se bo odvijala, 22. in 23. septembra 2018, po 10 planinskih kočah
Nadaljuj z branjem

Na dvodnevno pot se bomo podali iz Belih Vod – pri Luku, povzpeli na najvišje vrhove Smrekovškega pogorja Smrekovec,  Komen in Krnes.
Nadaljuj z branjem

V nedeljo, 9. septembra 2018, popoldne bomo članstvu in javnosti predstavili ukrepe ekološke in funkcionalne sanacije Doma planincev na Farbanci.