Plan izletov 2019

- Kašna planina

Publikacije društva

Monthly Archives: Junij 2019

V soboto, 8. junija 2019, na lep sončen dan, smo s kolesi prevozili del Prekmurja.
Nadaljuj z branjem

Kot vsako leto, se bomo tudi letos ob Dnevu Menine na Menino podali  PEŠ. Izlet bo v torek, 25. junija. Štart ob 7. uri v Vologu.

Nadaljuj z branjem

Krajevna organizacija združenja borcev za vrednote NOB Nazarje vabi na 6. spominski pohod k spomenikom na Čreti v soboto, 15. junija 2019.
Nadaljuj z branjem

Vse člane društva vabimo k udeležbi na letošnji fotografski natečaj:
GREMO V GORE. V nadaljevanju objavljamo podrobnosti.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 15. junija bo pri Tončkovem domu na Lisci letošnje srečanje slovenskih planincev.

Nadaljuj z branjem

Planinsko društvo Nazarje v soboto, 15. 06. 2019, organizira planinski pohod na Trupejevo poldne (1931 m) in Vošco (1737 m).
Nadaljuj z branjem

V soboto, 1. junija smo na naravovarstvenem izletu za vse generacije občudovali manj znano, a toliko bolj posebno in prvobitno znamenitost slovenskega gorskega sveta – Pokljuško sotesko.