Plan izletov 2019

- Kašna planina

Publikacije društva

Monthly Archives: Oktober 2019

V soboto, 9. novembra, se bomo podali po Levstikovi poti, na tradicionalni in množični pohod. Gre za označeno pot z začetkom v Litiji in naprej po gozdnih poteh in cestah do cilja v Čatežu, kjer bo organizirana tudi zaključna prireditev.
Nadaljuj z branjem

Zaključuje se letošnji fotografski natečaj z naslovom GREMO V GORE.

Nadaljuj z branjem

Oktober je za v gore dober in planinski krožek razredne stopnje to dobro ve.

Nadaljuj z branjem

Radioklub Mozirje S51DSW organizira tečaj za radioamaterja in vabi v svoje vrste vse, ki jih zanima elektronika, delo z radijskimi postajami, spoznavanje novih ljudi s celega sveta, konstruktorstvo, morsejeva abeceda …
Nadaljuj z branjem

Minilo je deset let odkar smo se poslovili od našega prijatelja Robija. V spomin nanj, se bomo zadnjič organizirano podali na Zakrajske peči, kjer Robi počiva.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 5.10.2019, smo se člani PD Nazarje odpravili na izlet v neznano. Tokrat smo obiskali prelepo Gorenjsko. Obiskali smo korita Mostnice in dolino Voje.