Plan izletov 2020

November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Monthly Archives: December 2019

Taborniki Roda Sotočje Nazarje vabijo na dogodek LUČ MIRU, ki bo v nedeljo, 22. decembra 2019 ob 17. uri na terasi ob taborniškem domu na Lazah.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 14. decembra, smo se odpravili na Kašno planino. Zaradi sneženja prejšnjega dne in lepe vremenski napovedi, se nam je obetal lep zimski izlet.
Nadaljuj z branjem

Če želite imeti ali podariti dober stenski koledar za leto 2020 in hkrati storiti dobro delo, kupite koledar za nov Frishaufov dom na Okrešlju.

Nadaljuj z branjem

Doživite z nami mednarodni dan gora, 11. december. Obeležili ga bomo v okviru festivala Alpske konvencije BRATI GORE. Družili se bomo v sredo, 11. decembra 2019 z začetkom ob 18.18 v muzeju Vrbovec.

Nadaljuj z branjem

V soboto, 14. decembra, se bomo podali na Kašno planino. Zberemo se na parkirišču pri društvenih prostorih ob 7. uri.