Plan izletov 2020

November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Monthly Archives: Marec 2020

Obveščamo vse člane PD Nazarje in druge obiskovalce, da je Dom planincev na Farbanci do nadaljnjega ZAPRT!

Obveščamo vse člane PD Nazarje in vse povabljence, da do nadaljnjega odpovedujemo oziroma prestavljamo vse napovedane organizirane aktivnosti našega društva!

Nadaljuj z branjem

Vabimo vas na zaključek akcije Planinskega društva Nazarje KOLESAR – POHODNIK 2019, ki bo v nedeljo, 15. marca 2020, s pričetkom ob 15.00 na Farbanci.
Nadaljuj z branjem

V soboto, 14. marca 2020, se bomo podali na izlet na Hleviško planino. Pot bomo začeli v Idriji, od koder se bomo odpravili proti Hleviški planini.
Nadaljuj z branjem

Vabimo na volilni občni zbor društva

Nadaljuj z branjem

Na zadnji seji upravnega odbora PD Nazarje v stari sestavi smo dorekli zadnje smernice za izvedbo volilnega občnega zbora društva, ki bo v petek, 13. marca 2020.