Plan izletov 2020

November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Monthly Archives: Junij 2020

Brač – prekrasne peščene plaže, senca stoletnih borov, kristalno čisto morje v kombinaciji z bogato kulturno dediščino in edinstveno gastronomijo so garancija za nepozaben oddih.
Nadaljuj z branjem

Jerebica je gora, ki se nahaja na meji med Slovenijo in Italijo in sicer med Možnico in Jezersko dolino. Z vrha nam se odpre prekrasen razgled na Rabeljsko jezero, Julijske Alpe, Kaninsko pogorje.
Nadaljuj z branjem

V mesecu juniju praznuje krajevna skupnost Nazarje svoj krajevni praznik in v okviru le-tega bomo planinci skupaj z KO ZB NOB Nazarje v soboto, 20. junija 2020, pripravili 7. spominski pohod in kolesarjenje k spomenikom na Čreti.
Nadaljuj z branjem

V petek, 29. junija, smo na Farbanci podelili priznanja PZS zaslužnim članom našega društva za leto 2019 in priznanja akcije Kolesar – pohodnik 2019.

Nadaljuj z branjem

Letošnji občni zbor društva je bil nekaj posebnega!