Plan izletov 2020

November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Monthly Archives: Avgust 2020

Jutri se bo začelo novo šolsko leto – novi izzivi in priložnosti za šolarje – mlade in “stare”. Nove izzive in priložnosti ponujamo tudi v planinskem krožku PD Nazarje.

Nadaljuj z branjem

Za nami je 12. kolo prijateljstva, za katerega smo izbrali lep sončen dan, soboto, 29. avgusta.
Nadaljuj z branjem

PD Nazarje vabi na 12. Kolo prijateljstva v soboto, 29. 8. 2020 ob 8. uri.
Nadaljuj z branjem

V počastitev ob 20-letnici obstoja PD Nazarje se organizira 5. 9. in 6. 9. 2020 vzpon na našega očaka. Triglav je mogočna gora, ki leži v osrčju Triglavskega narodnega parka in je simbol slovenstva.
Nadaljuj z branjem

Za nami je prijetna in sproščena, a kanček zahtevna tura na Špik (2.472 m). Kljub poletni, že navsezgodnji sopari, se nas je 1. avgusta zgodaj zjutraj pred prostori PD Nazarje zbralo petnajst pohodnikov.
Nadaljuj z branjem

Mladinski odsek Stonoga vabi vse mlade občine Nazarje na planinski izlet na Korošico in Lučkega Dedca. V soboto, 22. avgusta 2020, odhod ob 6. uri.

Nadaljuj z branjem

Na lepo sončno soboto smo izvedli avgustovski izlet na Visoki Kanin, najvišji vrh kaninskega pogorja. Izleta se je udeležilo lepo število članov društva.

Nadaljuj z branjem

Rok za prijave na planinsko-izletniško potepanje po otoku Braču se izteka. Prijave sprejemamo samo še do sobote, 8. avgusta 2020, do 20.20 na e-pošto PD Nazarje: pd.nazarje@gmail.com. Podrobnosti o taboru so tukaj.