Farbanca – dežurstva

Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Publikacije društva

V soboto, na prvi pomladni dan, smo po daljšem času zopet izvedli društveni izlet, katerega smo že kar pogrešali. Žal je zaradi Covid razmer bilo število udeležencev omejeno. Obiskali smo Hleviško planino.

Našo turo smo pričeli pri Divjem jezeru, katerega smo si tudi ogledali. Sledil je vzpon mimo razgledne točke Prižnica na vrh Zagrebenec.

Vseskozi so se nam odpirali lepi razgledi proti Črnelski planoti, Golakom, Špičastim vrhom … Po krajšem počitku smo se po grebenu povzpeli na vrh Hleviš in sledil je sestop do koče na Hleviški planini. Tu smo se okrepčali z lokalnimi dobrotami.

Po dobrih petih urah hoje smo preko Kodrovega rovta sestopili v Idrijo. Pohvale gredo udeležencem, saj so lepo upoštevali vsa navodila in skrbeli za dobro vzdušje na izletu.

Brez komentarjev.