Farbanca – dežurstva

Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Publikacije društva

V soboto, 17. 4. 2021, smo izvedli društveni izlet na Čemšeniško planino.


Pričeli smo ga s prelaza Podmeja. Zaradi omejitev smo se razdelili v dve skupini ter nadaljevali proti zahodu v smeri Svete planine, kjer se nam je odprl pogled na Kum.

Prečili smo pobočja vzpetine Javor ter imeli krajši počitek pri  Koči pod Javorjem. Sledili smo markirani poti do Planinskega doma Vrhe. Od tam smo krenili v smeri Čemšeniške planine in obšli Gunetovo glavo. S pobočja se nam je odprl pogled na Krvavico. Pot nas je vodila naprej v smeri do Črnega vrha. Sledil je spust do Doma na Čemšeniški planini, kjer smo imeli daljši postanek za osvežitev in okrepčilo. Za zaključek smo se spustili do Doma na Prvinah, kjer nas je pričakal avtobus.

Hvala udeležencem za upoštevanje navodil in dobro voljo ter odlično vzdušje na izletu.

Brez komentarjev.