Sponzorji

Farbanca – dežurstva

Publikacije društva

Elektronska obvestila

Vreme

Iz stare galerije

V mesecu juniju praznuje krajevna skupnost Nazarje svoj krajevni praznik in v okviru le-tega bomo planinci skupaj z KO ZB NOB Nazarje v soboto, 19. junija 2021, pripravili 8. spominski pohod in kolesarjenje k spomenikom na Čreti.

Letos bo naš cilj spomenik padlih borcev Bračičeve brigade pri cerkvi Matere Božje na Čreti. Kot vsako leto bo tudi letos ob 10.30 uri pri spomeniku krajša spominska slovesnost.

Za pohodnike je zborno mesto pri Planinskem domu na Farbanci ob 8.30. Pohod bo trajal približno tri ure. Za kolesarje je zborno mesto pred Gasilskem domu v Nazarjah, ob 9.00. Vodja kolesarjenja je Stanka – info: 041 574 919.

Zaključek akcije bo na Farbanci, kjer se bomo okrepčali z zasluženo malico in se malo poveselili.

Zaradi priprave malice so obvezne prijave.

Hodi in kolesari se na lastno odgovornost.

Info: 031 281 044 – David

Lepo vabljeni!

Brez komentarjev.