Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Vabljeni na planinski večer – predavanje prof. Dušana Klenovška: Pisani svet hribovskih travnikov, ki bo v sredo, 23. januarja 2013, z začetkom ob 18. uri v veliki dvorani gostišča grad Vrbovec v Nazarjah.


Prof. Klenovšek se poklicno in ljubiteljsko ukvarja s spoznavanjem, preučevanjem in ohranjanjem vedno bolj redkih nedotaknjenih prvinskih koščkov našega sveta. Zato o tem veliko ve in je to pripravljen deliti z drugimi. Poleg tega je vrhunski fotograf, ki zna ujeti pravi trenutek na pravem mestu.

Kdo si ne želi v tem meglenem času pustiti pričarati pogled na cvetoče rožne livade, polne raznovrstnih trav in pisanih cvetlic, ki so raj za brenčeče čmrlje in frfotajoče metulje, hkrati pa lahko ob tem izve veliko novega in zanimivega?

foto: Dušan Klenovšek

foto: Dušan Klenovšek

Brez komentarjev.