Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2020

  Januar
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  Febuar
- Dobrča
  Marec
- Hleviška planina
  April
- Debela peč
- Otok Brač
  Maj
- Veliki Vrh-Mali Turn
- Srečanje planincev SMDO
  Junij
- Izlet za vse generacije
- Jerebica
  Julij
- Špik
  Avgust
- Visoki Kanin
  September
- Triglav (2 dni)
  Oktober
- Izlet v neznano
  November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Vabljeni na planinski večer – predavanje prof. Dušana Klenovška: Pisani svet hribovskih travnikov, ki bo v sredo, 23. januarja 2013, z začetkom ob 18. uri v veliki dvorani gostišča grad Vrbovec v Nazarjah.


Prof. Klenovšek se poklicno in ljubiteljsko ukvarja s spoznavanjem, preučevanjem in ohranjanjem vedno bolj redkih nedotaknjenih prvinskih koščkov našega sveta. Zato o tem veliko ve in je to pripravljen deliti z drugimi. Poleg tega je vrhunski fotograf, ki zna ujeti pravi trenutek na pravem mestu.

Kdo si ne želi v tem meglenem času pustiti pričarati pogled na cvetoče rožne livade, polne raznovrstnih trav in pisanih cvetlic, ki so raj za brenčeče čmrlje in frfotajoče metulje, hkrati pa lahko ob tem izve veliko novega in zanimivega?

foto: Dušan Klenovšek

foto: Dušan Klenovšek

Brez komentarjev.