Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Vabljeni na planinski večer – predavanje prof. Dušana Klenovška: Pisani svet hribovskih travnikov, ki bo v sredo, 23. januarja 2013, z začetkom ob 18. uri v veliki dvorani gostišča grad Vrbovec v Nazarjah.


Prof. Klenovšek se poklicno in ljubiteljsko ukvarja s spoznavanjem, preučevanjem in ohranjanjem vedno bolj redkih nedotaknjenih prvinskih koščkov našega sveta. Zato o tem veliko ve in je to pripravljen deliti z drugimi. Poleg tega je vrhunski fotograf, ki zna ujeti pravi trenutek na pravem mestu.

Kdo si ne želi v tem meglenem času pustiti pričarati pogled na cvetoče rožne livade, polne raznovrstnih trav in pisanih cvetlic, ki so raj za brenčeče čmrlje in frfotajoče metulje, hkrati pa lahko ob tem izve veliko novega in zanimivega?

foto: Dušan Klenovšek

foto: Dušan Klenovšek

Brez komentarjev.