Planinski krožek organizira, pod okriljem PD NAZARJE, planinski vikend v planinskem domu na Farbanci.
Planinski vikend bo potekal 01.03.2013 (popoldan) in 02. 03.2013 (popoldan).

Okvirna cena bivanja je 10 €, za člane PD Nazarje je cena 8 €. Otroke boste na planinski vikend pripeljali in odpeljali sami. Čas in mesto zbora in odhoda bomo sporočili z naslednjim obvestilom.

Otrok za planinski vikend potrebuje dobro, nepremočljivo planinsko obutev in primerna oblačila, obvezna je spalna vreča.

Zaradi dokončne organizacije bivanja na Farbanci prosiva, da prijavnico z denarjem vrnete do PONEDELJKA, 25. 02. 2013

Planinski vikend bomo organizirali, če bo prijavljenih najmanj 10 otrok. Koča na Farbanci sprejme največ 16 otrok. Prijave sprejemamo do zasedenosti kapacitet. Planinski vikend bomo izvedli v vsakršnem vremenu.

Mentorici PK Vanja Hofbauer, Martina Zakrajšek

Prijavnica