Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Tudi letos smo se planinci podali na smučanje na avstrijsko koroško, v znani smučarski center Katschberg. V soboto, 26. januarja, se nas je kar 64 smučarjev zbralo ob 5.15 uri pred planinsko sobo, od koder smo z dvema avtobusoma, polni pričakovanj, krenili proti Katschbergu.


Najprej seveda obvezni postanek za kavo na OMVjevem postajališču pri Radovljici, nato prek Jesenic in Špitala v Katschberg, kjer nas je pričakala zimska pravljica z čudovitimi progami in sončnim vremenom. Po celodnevni smuki smo, vsi zdravi in prijetno utrujeni, v poznem popoldnevu zapustili smučišče in se odpeljali proti domu.

V Domžalah smo se še ustavili na večerji v gostišču Ravbar in ob 22. uri prispeli v Nazarje.

Brez komentarjev.