Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

V soboto, 2.3.2013, se nas je zbralo 16 pohodnikov in smo hrabro krenili z izhodišča pri turistični kmetiji Rogar v Podolševi po kolovozu v debelo snežno odejo.


Nadaljevali smo po markirani stezi, ki vodi proti Olševi in si večino časa počasi utirali pot vse do kraške jame, kjer smo si privoščili krajši počitek. Na cilju smo občudovali ledene stalagmite, uživali na sončku, lepih razgledih ter raziskovali po jami. Pohod je zaznamovala obilica snega, skozi katerega smo uspešno ustvarili gaz ter poskrbeli za varen korak vseh udeležencev. Dokazali smo, da zmoremo in se ne ustrašimo tudi težjih pogojev. Vseskozi je vladalo super vzdušje in doživeli smo nepozabno, lepo zimsko izkušnjo.

Brez komentarjev.