Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

V soboto, 2.3.2013, se nas je zbralo 16 pohodnikov in smo hrabro krenili z izhodišča pri turistični kmetiji Rogar v Podolševi po kolovozu v debelo snežno odejo.


Nadaljevali smo po markirani stezi, ki vodi proti Olševi in si večino časa počasi utirali pot vse do kraške jame, kjer smo si privoščili krajši počitek. Na cilju smo občudovali ledene stalagmite, uživali na sončku, lepih razgledih ter raziskovali po jami. Pohod je zaznamovala obilica snega, skozi katerega smo uspešno ustvarili gaz ter poskrbeli za varen korak vseh udeležencev. Dokazali smo, da zmoremo in se ne ustrašimo tudi težjih pogojev. Vseskozi je vladalo super vzdušje in doživeli smo nepozabno, lepo zimsko izkušnjo.

Brez komentarjev.