Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Slovensko planinsko orientacijsko tekmovanje »SPOT«, v organizaciji Zasavske lige je potekalo ta konec tedna, 18. in 19. maja 2013.


Tekmovanja se je udeležilo približno 50 ekip iz cele Slovenije, ki so v preteklem vikendu dodobra spoznali vsa gričevja in lepote v okolici Izlak, Mlinš in Kandrš. To tekmovanje je potekalo v organizaciji PD Zagorje ob Savi, ter nekaterih okoliških društev.

Tudi naše društvo se je udeležilo tekme z štirimi ekipami v kategorijah A, B, E, in F, katere so dosegle odlične uspehe. Vsekakor je ekipi B uspel vrhunski rezultat, saj so postali državni prvaki v svoji kategoriji. Naši najmlajši tekmovalci v kategoriji A so bili odlični peti, družini Jelšnik pa se je uspelo uvrstiti na nehvaležno četrto mesto. Lanskoletni prvaki v kategorije E pa so se uvrstili na šesto mesto. Čestitke za dosežene uvrstitve.

Razglasitve rezultatov in podelitve nagrad se je udeležil tudi predsednik Planinske zveze Slovenije Bojan Rotovnik, ki je vsem čestital za dosežene rezultate.

Brez komentarjev.