Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2020

  Januar
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  Febuar
- Dobrča
  Marec
- Hleviška planina
  April
- Debela peč
- Otok Brač
  Maj
- Veliki Vrh-Mali Turn
- Srečanje planincev SMDO
  Junij
- Izlet za vse generacije
- Jerebica
  Julij
- Špik
  Avgust
- Visoki Kanin
  September
- Triglav (2 dni)
  Oktober
- Izlet v neznano
  November
- Ovčja gora
  December
- Martinova pot (Šmartno ob Paki)

Publikacije društva

Slovensko planinsko orientacijsko tekmovanje »SPOT«, v organizaciji Zasavske lige je potekalo ta konec tedna, 18. in 19. maja 2013.


Tekmovanja se je udeležilo približno 50 ekip iz cele Slovenije, ki so v preteklem vikendu dodobra spoznali vsa gričevja in lepote v okolici Izlak, Mlinš in Kandrš. To tekmovanje je potekalo v organizaciji PD Zagorje ob Savi, ter nekaterih okoliških društev.

Tudi naše društvo se je udeležilo tekme z štirimi ekipami v kategorijah A, B, E, in F, katere so dosegle odlične uspehe. Vsekakor je ekipi B uspel vrhunski rezultat, saj so postali državni prvaki v svoji kategoriji. Naši najmlajši tekmovalci v kategoriji A so bili odlični peti, družini Jelšnik pa se je uspelo uvrstiti na nehvaležno četrto mesto. Lanskoletni prvaki v kategorije E pa so se uvrstili na šesto mesto. Čestitke za dosežene uvrstitve.

Razglasitve rezultatov in podelitve nagrad se je udeležil tudi predsednik Planinske zveze Slovenije Bojan Rotovnik, ki je vsem čestital za dosežene rezultate.

Brez komentarjev.