Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

V soboto, 1.6.2013, nas je pričakalo lepo sončno jutro, ko smo krenili z izhodišča pri Planini pod Golico. Nadaljevali smo skozi cvetoče travnike narcis in občudovali prelepo floro, ki krasi karavanško pogorje in privablja toliko turistov.


Po dobri uri in pol hoda skozi gozd smo prispeli do koče, kjer nas je pričakala snežna odeja, ki se je krepila vse do vrha. Pri sestopu smo pazili na varen korak, ki je v razmočenem terenu še posebej potreben. Vseskozi je vladalo dobro vzdušje in tudi slabše vremenske napovedi se nismo ustrašili ter zato bili nagrajeni z lepim dnem in cvetočimi vtisi.

Brez komentarjev.