Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

V soboto, 1.6.2013, nas je pričakalo lepo sončno jutro, ko smo krenili z izhodišča pri Planini pod Golico. Nadaljevali smo skozi cvetoče travnike narcis in občudovali prelepo floro, ki krasi karavanško pogorje in privablja toliko turistov.


Po dobri uri in pol hoda skozi gozd smo prispeli do koče, kjer nas je pričakala snežna odeja, ki se je krepila vse do vrha. Pri sestopu smo pazili na varen korak, ki je v razmočenem terenu še posebej potreben. Vseskozi je vladalo dobro vzdušje in tudi slabše vremenske napovedi se nismo ustrašili ter zato bili nagrajeni z lepim dnem in cvetočimi vtisi.

Brez komentarjev.