V soboto in nedeljo, 3. in 4. avgusta 2013
Zbrali se bomo pred trgovino Tuš v Nazarjah ob 3.00 uri

ZAHTEVNOST: Zahtevna tura (primerna za vse, ki zmorejo toliko hoje)
ČAS HOJE: prvi dan 8 ur, drugi dan 3 ure (brez postankov za osvežitev in okrepčilo)
OPREMA: Čelada,planinski visoki čevlji, palice, vremenu primerna oblačila, zaščita proti soncu (krema, očala), ročna svetilka, planinska izkaznica
HRANA IN PIJAČA: iz nahrbtnika, v kočah možnost toplega obroka ter nakupa pitne vode
STROŠKI ORGANIZACIJE: 20 €
NOČITEV: Člani PZS z veljavno izkaznico 13 €, ostali 23 €
PRIJAVE IN INFORMACIJE: po 16.00 uri do zasedenosti (16 oseb) na tel.št. 03 583 40 39 ali gsm 031 393 483 (Bojan)

Z avtobusom se bomo peljali do dolina Zadnjice kjer se bo pričel pohod mimo Korit in Skoka do Tržaške koče na Doliču (2.151 m). Sledil bo vzpon na Kanjavec (2.569 m) ter nato spust mimo Hribaric do doline Triglavskih jezer. Naprej nas bo pot vodila do Koče pri Triglavskih jezerih (1.685 m), kjer bomo tudi prespali. Naslednji dan pa se bomo spustili proti Lopučniški dolini in čez Komarčo do Koče pri Savici (653 m) kjer nas bo pričakal avtobus.

Povratek v Nazarje v popoldanskem času.