Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Četrto leto po prezgodnjem slovesu Robija Teržana, prizadevnega člana našega društva, smo se njegovi prijatelji in znanci znova podali na spominski pohod na Zakrajske peči. Tam smo pred štirimi leti Robija pospremili k poslednjemu počitku.


Na Farbanci smo se zbrali v soboto zjutraj, 26. oktobra, kjer nas je pozdravilo toplo jutranje sonce. Letos se nas je na pohodu zbralo skoraj petdeset planincev. Pot nas je vodila skozi jesensko obarvan gozd proti vrhu Črete, kjer smo na Zakrajskih pečeh, na Robijevi skalci, položili cvetje in se Robija spomnili tudi skozi dogodivščine preživete skupaj z njim.

Nato smo se na povabilo Nine, oskrbnice koče na Čreti, podali k njej na odlično pripravljeno malico, katero smo si privoščili na toplem opoldanskem soncu. Prijetnemu druženju je sledil še povratek na Farbanco.

Brez komentarjev.