Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Četrto leto po prezgodnjem slovesu Robija Teržana, prizadevnega člana našega društva, smo se njegovi prijatelji in znanci znova podali na spominski pohod na Zakrajske peči. Tam smo pred štirimi leti Robija pospremili k poslednjemu počitku.


Na Farbanci smo se zbrali v soboto zjutraj, 26. oktobra, kjer nas je pozdravilo toplo jutranje sonce. Letos se nas je na pohodu zbralo skoraj petdeset planincev. Pot nas je vodila skozi jesensko obarvan gozd proti vrhu Črete, kjer smo na Zakrajskih pečeh, na Robijevi skalci, položili cvetje in se Robija spomnili tudi skozi dogodivščine preživete skupaj z njim.

Nato smo se na povabilo Nine, oskrbnice koče na Čreti, podali k njej na odlično pripravljeno malico, katero smo si privoščili na toplem opoldanskem soncu. Prijetnemu druženju je sledil še povratek na Farbanco.

Brez komentarjev.