Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

V letu 2013 smo bili zelo delovni in uspešni na številnih področjih. Izvedli smo kopico planinskih akcij: od izletov v visokogorje in sredogorje, potepanj po gričevju, smučanja, kolesarjenja, napeljave vodovoda na Farbanco ter izobraževanja mladih in še-vedno-mladih. V sredo, 12. februarja, ob 19. uri nam bo vse to in še kaj na planinskem večeru “Društveni izleti” predstavil Sandi Grudnik.


Predavanje Mojce Hribernik o skrivnostih jamskega sveta bo naslednjo sredo, 19. februarja.

Brez komentarjev.