Vreme

Iz stare galerije

začetek pohoda

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Narava se je nekoliko umirila in koča Farbanci je ponovno odprta. Odprta je pot Mostni graben˜˜-Farbanca. Prav tako je možen dostop tudi po cesti. Poti, ki vodjo proti Čreti in Tolstemu vrhu, še niso pregledane in zato odsvetujemo uporabo le-teh. Opozarjamo tudi, da sedaj na tem območju poteka pospešena sanacija gozda, zato bodite previdnejši.

Brez komentarjev.