Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

Narava se je nekoliko umirila in koča Farbanci je ponovno odprta. Odprta je pot Mostni graben˜˜-Farbanca. Prav tako je možen dostop tudi po cesti. Poti, ki vodjo proti Čreti in Tolstemu vrhu, še niso pregledane in zato odsvetujemo uporabo le-teh. Opozarjamo tudi, da sedaj na tem območju poteka pospešena sanacija gozda, zato bodite previdnejši.

Brez komentarjev.