Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

28. 3. 2014 so mladi planinci že enajstič zapored za eno noč zavzeli planinski dom na Farbanci.


V petek popoldan smo se zbrali pri Motorčku, se poslovili od staršev in se v spremstvu mentorjev in vodnikov napotili proti Farbanci. Med potjo nam je naravovarstvenik Marijan Denša povedal veliko zanimivega o naravi, zlasti o gozdu, skozi katerega smo hodili. Velikodušno nam je delil nagrade, ki pa smo si jih morali prislužiti z znanjem o rastlinah, živalih, …

V mraku smo prispeli na Farbanco. Kviz, pokaži kaj znaš, planinski krst in obvezna pica Farbanca so nam zapolnili ure do odhoda na podstrešje, kjer smo z velikim veseljem »krstili« nova skupna ležišča. Spali smo kot polhi, a ne čisto vsi.

Prekrasno sobotno jutro smo preživeli v delavnicah s planinsko vsebino. Okrog enajstih smo se poslovili in se podali na »KAR DOLGO POT« preko Golih Vrtač do Šmartnega ob Dreti, kjer so nas čakali starši.

Za planinski krožek Martina Zakrajšek

Brez komentarjev.