Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Izlet za starejše člane PD Nazarje, ki je bil prvotno planiran v mesecu aprilu, pa potem zaradi slabega vremena odpovedan, smo izvedli v nedeljo 11.5.2014.


Zborno mesto je bilo na parkirišču pred planinsko sobo, starejšim članom pa so se pridružili tudi predšolski planinci. Vseh skupaj nas je bilo 34. Avtobus nas je odpeljal v samo Vrhniko, od koder smo pričeli naš pohod.

Zaradi velike skupine je naš pohod potekal zmerno počasi z večimi postanki in počitki. Po uri in pol hoda smo prispeli na naš cilj Planina nad Vrhniko 733 m. V domu na Planini smo pojedli topel obrok s sladico in pijačo, se povzpeli na razgledni stolp in občudovali čudovito okolico.

Napovedani obisk Tehničnega muzeja nas je priganjal, da smo Planino kmalu zapustili in se zapeljali v Bistro, kjer smo izvedli voden ogled muzeja v dveh skupinah, nato pa smo se vrnili v Nazarje ob 17.30 uri.

Izlet je potekal v dobri družbi, solidnem vremenu, brez posebnosti.

Brez komentarjev.