Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

V soboto, 17. maja 2014, smo izvedli tradicionalni, že 15. pohod na Goli vrh. Iz Lipe (722 m) smo se odpravili po gozdni cesti proti Slopeh, kjer so se nam pridružili še ostali pohodniki in skupaj smo krenili po markirani poti, s krajšimi postanki za počitek, do Golega vrha.


Tu smo, predvsem zaradi mraza in sneženja, naredili le postanek za slikanje, nato pa odšli do bivaka, kjer smo naredili krajši postanek za malico in kar najhitreje odšli po bližnjici skozi gozd in vlakah na Slopi.

Po spustu do Slopi smo se peljali do športnega igrišča »Račnek«, kjer nam je Dušan pripravil izvrstni Pohorski lonec.

Kljub dežju, snegu in mrazu je pohod potekal nemoteno in v sproščenem vzdušju. Skupne hoje smo imeli 4 ure.

Brez komentarjev.