začetek pohoda

V petek, 17. junija, je bila v veliki dvorani Doma kulture Nazarje proslava v počastitev 70. obletnice ustanovitve
OF v Nazarjah in 20. obletnice samostojne Slovenije. Proslavo je organiziral Krajevni odbor ZB za vrednote NOB in ob tej priložnosti so Planinskemu društvu

Nazarje podelili priznanje z naslednjo obrazložitvijo:
Planinsko društvo Nazarje je zgled dobrega meddruštvenega sodelovanja. Člani tega društva se aktivno vključujejo v delovanje krajevne organizacije ZB pri ohranjanju tradicije NOB, predvsem pa pri vzdrževanju in očuvanju partizanskih grobov in spomenikov na Čreti. Več članov društva se je v preteklih letih včlanilo v Združenje borcev za vrednote NOB, kjer s svojim delovanjem pomembno krepijo Krajevno organizacijo ZB Nazarje.

Planinci se Krajevnemu odboru ZB za vrednote NOB iskreno zahvaljujemo za prejeto priznanje.