Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

Od 20.6 do 22.6. poteka Slovenska avantura 2014, ki jo že nekaj let organizira Društvo tabornikov Jezerski rod. V najzahtevnejši disciplini morajo tekmovalci premagati preko 400 km poti. Letos poteka del tekmovanja tudi na območju Dobrovelj in Črete, na Farbanci pa je kontrolna točka.


Letos bodo tekmovalci opremljeni z GPS napravami, tako da lahko na povezavi www.adventurerace.si spremljate, kje se trenutno nahajajo tekmovalci in ko bodo v bližini Farbance jih pridete spodbujati, da bodo lažje premagali še ostali del poti. Prav tako so na tej povezavi tudi vse ostale informacije in zanimivosti o Slovenski avanturi.

V času tekmovanja na relaciji Potok- Čreta- Vransko, pa nekoliko več previdnosti, zlasti na nepreglednih odsekih gozdnih cest.

Brez komentarjev.