Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

KDAJ? v soboto, 8. oktobra 2011, ODHOD: zberemo se ob 5h pred Izolesom, ZAHTEVNOST: lahka nezahtevna tura, ČAS HOJE: 3 ure, OPREMA: lahki pohodni čevlji, pohodne palice, vremenu primerna oblačila, vetrovka, HRANA IN PIJAČA: iz nahrbtnika, po končanem pohodu topel obrok, PREVOZ: organiziran, POVRATEK: v poznem popoldanskem času, CENA: odrasli 18 EUR, otroci 10 EUR, PRIJAVE IN INFORMACIJE: do srede, 5.10.2011, oziroma do zasedenosti avtobusa (Lucija 040-866-525)

Brez komentarjev.