Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

V soboto, 24.09.2011, je na Farbanci potekalo srečanje mladinskih odsekov SMDO. V lepem sobotnem dopoldnevu se je zbralo okoli 250 mladih planincev  iz društev SMDO. Otroci so dopoldan preživeli ob druženju s sovrstniki in zabavnimi igrami. Najmlajši so se pomerili v obešanju rutic, samokolnic in  kartonih. Starejši so se pomerili v številkah, odbojki z odejami in smučmi. Za hrano in pijačo je poskrbelo PD Nazarje.

Brez komentarjev.