Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2019

  JANUAR
- Pohod na Tolsti vrh
- Družinsko smučanje
  FEBRUAR
- Murovica – Cicelj
  MAREC
- Globočak – Čičer
  APRIL
- Hahlići
  MAJ
- Goli vrh
  JUNIJ
- Srednji vrh-Trupejevo podne-Vošca
- Tujina – Bosna
  JULIJ
- Visoki Kanin
  AVGUST
- Razor (2 dni)
  SEPTEMBER
- Tičarca – Zelnarca
  OKTOBER
- Izlet v neznano
- Robijev pohod
  NOVEMBER
- Levstikov pohod – od Litije do Čateža
  DECEMBER
- Kašna planina

Bilten društva

V nedeljo, 9. oktobra 2011, smo se člani planinskega krožka odpravili na jesenski izlet na Goro Oljko. V Šmartnem ob Paki se nas je zbralo 38 pohodnikov, ki smo se odločno odpravili proti cilju – Gora Oljka. S hojo po strmem pobočju tudi tisti z najkrajšimi stopali niso imeli težav.

Pri kapelici smo si privoščili počitek in malico. Na vrhu smo si privoščili daljši počitek in seveda zopet sendvič. Ogledali smo si cerkev, žigosali knjižice in uživali v sproščeni igri. Po skupnem fotografiranju smo se odpravili proti izhodišču in v prijetnem vzdušju zaključili naš prvi letošnji izlet.

Za PK OŠ Nazarje Martina Zakrajšek

Brez komentarjev.