Vreme

Iz stare galerije

Elektronska obvestila

Plan izletov 2018

  JANUAR
- TOLSTI VRH
- SMUČANJE
  FEBRUAR
- ŽAVCARJEV VRH
  MAREC
- BEVKOV VRH
  APRIL
- MIRNA GORA
- SARDINIJA - ITALIJA
  MAJ
- GOLI VRH
  JUNIJ
- DRUŽINSKI IZLET
   ZA VSE GENERACIJE
- DRAŠKI VRH
  JULIJ
- TURSKA GORA
  AVGUST
- MANGART
  SEPTEMBER
- SMREKOVEC-RADUHA
   (2 dni)
  OKTOBER
- IZLET V NEZNANO
- ROBIJEV POHOD
  NOVEMBER
- KRAŠKI ROB-SOČERGA
  DECEMBER
- OSTROVRHARJEVA POT

Bilten društva

V nedeljo, 9. oktobra 2011, smo se člani planinskega krožka odpravili na jesenski izlet na Goro Oljko. V Šmartnem ob Paki se nas je zbralo 38 pohodnikov, ki smo se odločno odpravili proti cilju – Gora Oljka. S hojo po strmem pobočju tudi tisti z najkrajšimi stopali niso imeli težav.

Pri kapelici smo si privoščili počitek in malico. Na vrhu smo si privoščili daljši počitek in seveda zopet sendvič. Ogledali smo si cerkev, žigosali knjižice in uživali v sproščeni igri. Po skupnem fotografiranju smo se odpravili proti izhodišču in v prijetnem vzdušju zaključili naš prvi letošnji izlet.

Za PK OŠ Nazarje Martina Zakrajšek

Brez komentarjev.